N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
MOTERIS premjera: Ar vesi mane?
MOTERIS premiere: Maybe I Do (2023)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-03-08
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Holivudo žvaigždės Richard Gere ir Emma Roberts pašėlusioje komedijoje „Ar vesi mane?“.

Mišelė ir Alenas – pora jau gana ilgai. Per poros draugų vestuves, kuomet, jaunajai metant puokštę, Alenas nevalingai ją sugriebia, kad tik puokštės nepagautų Mišelė, šokiruota ir pažeminta savo vaikinui mergina pateikia ultimatumą: arba jis pagaliau apsisprendžia dėl vedybų, arba jie skiriasi.

Siekdami numalšinti kilusius tarpusavio nesutarimus Mišelė ir Alenas sugrįžta į savo tėvų namus. Netrukus mergina subrandina planą: pasikviesti savo vaikiną ir jo tėvus vakarienei, kad Alenas iš arti pamatytų santuokos grožį bei privalumus ir pagaliau ryžtųsi tam svarbiausiam gyvenimo žingsniui.

Ko nežino jaunoji pora – kad jų tėvų santuokos toli gražu nėra idealios. Dar daugiau: jų tėvai santuokos įžadus sulaužė visai neseniai, o ironijos viršūnė – kad tai padarė vieni su kitais! Iš pirmo žvilgsnio nekaltas planas pagaliau supažindinti tėvus yra, švelniai tariant, šiek tiek pavėluotas. Vakarienė žada būti tikrai nepakartojama. Klausimas tik – ar tokiomis aplinkybėmis Alenas sugebės įžiūrėti santuokos grožį ir ar pagaliau ryšis vesti savo mylimąją?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Michael Jacobs

Vaidina: Richard Gere („Graži moteris“, „Ruduo Niujorke“), Emma Roberts („Amerikietiška siaubo istorija“, ,,Nerve: drąsos žaidimas”), Diane Keaton (,,Nuotakos tėvas’’), Luke Bracey (,,Elvis’’), William H. Macey (,,Begėdis”, ,,Fargo”), Susan Sarandon (,,Užkerėtoji’’).