N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
KRYDAS III: Legenda tęsiasi
Creed III (2023)
Žanras: Veiksmo, drama
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-03-03
Trukmė: 1h 56 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Treniruojamas legendinio Rokio Balboa, prieš penkerius metus Adonis Krydas ringe sudorojo savo trenerio priešininko Ivano Drago sūnų Viktorą. Nuo tada sunkiu darbu, pasišventimu ir užsispyrimu išsikovojęs pagarbą ir vietą bokso Olimpe, Adonis gyvena nuostabų gyvenimą – tiek profesine, tiek asmenine prasme. Kol vieną dieną jo pasaulį supurto naujas iššūkis.

Po ilgų metų kalėjime į laisvę išeina Adonio vaikystės bičiulis Deimianas Andersonas. Vaikystėje būtent Deimianui buvo pranašaujama didinga ateitis ringe, tačiau žiaurus likimas viską pasuko kita linkme. Jausdamasis, kad iš jo buvo atimtas visas gyvenimas, Deimianas yra pasiryžęs savo svajonės ir toliau siekti bet kokia kaina.

Deimianas meta iššūkį pajėgiausių boksininkų viršūnėje karaliaujančiam Krydui. Supratęs, kad buvęs bičiulis nusiteikęs rimtai, šis neturi kitos išeities, tik priimti iššūkį ir kibti į treniruotes. Tačiau šįkart ringe bus sprendžiamas ne vien bokso čempiono klausimas – Adoniui teks stoti į akistatą ir su savo paties praeities klaidomis.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Michael B. Jordan

Scenarijus: Keenan Coogler („Kosminis krepšinis. Nauja era”), Zach Baylin („Williams metodas”), Ryan Coogler („Juodoji pantera: Wakanda amžiams”)

Vaidina: Michael B. Jordan („Juodoji pantera“, „Krydas“), Jonathan Majors („Skruzdėliukas ir Vapsva. Kvantomanija“, „Sparno broliai“), Tessa Thompson, Wood Harris („Krydas”, „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049”).