N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Indiana Džounsas ir lemties artefaktas
Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)
Žanras: Veiksmo, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: James Mangold
Vaidina: Harrison Ford
Kino teatruose nuo: 2023-06-30
Trukmė: 2h 34 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Nepailstantis aktorius Harrison Ford paskutinį kartą sugrįžta legendinio archeologo vaidmeniui penktojoje ikoninės Indiana Džounso franšizės dalyje.

Praėjus dvylikai metų nuo įvykių krištolo kaukolės karalystėje, atsidūręs naujoje eroje Indiana Džounsas grumiasi su pasikeitusiu pasauliu, kuris, atrodo, peraugo jį. Tačiau kai puikiai pažįstami blogio čiuptuvai grasina sujaukti ramios pensijos planus, Indiana turi vėl užsidėti skrybėlę ir paimti botagą į savo rankas, kad užtikrintų, jog senovinis ir magiškas artefaktas nepatektų į netinkamas rankas.

„Netikiu magija, bet kelis kartus per gyvenimą aš mačiau dalykų... dalykų, kurių negaliu paaiškinti.“ – Indiana Džounsas.

Penktoji Indiana Džounso franšizės dalis pirmąkart patikėta į režisieriaus James Mangold rankas, todėl tai yra pirmasis Indiana Džounso filmas, kuriam nevadovauja originalios istorijos kūrėjas Steven Spielberg, nors jis vis dar glaudžiai susijęs su filmo prodiusavimu.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisavo: James Mangold („Ernis“, „Le Manas’66. Plento karaliai“)

Vaidina: Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Shaunette Renee Wilson, Thomas Kretschmann, Toby Jones, Boyd Holbrook, Oliver Richters, Ethann Isidore, Mads Mikkelsen