N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Man viskas gerai
Man viskas gerai (2023)
Žanras: Drama, komiška drama
Sukurta: Lietuva
Platintojas: Dansu films, VŠĮ
Kino teatruose nuo: 2023-01-27
Trukmė: 1h 33 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Linksmas ir ironiškas filmas apie mokslininkę, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti susikurtą tobulos moters įvaizdį.

Marija grįžta į savo įprastą gyvenimą po laiko, praleisto klinikoje. Ji siekia susigrąžinti vietą savo pačios sukurtame moksliniame tyrime ir įtikinti šeimą bei kolegas, kad jai viskas gerai.

Vis dėlto nuslėpti vis dažnėjančias panikos atakas ir tuo pačiu metu varžytis dėl mokslinio projekto bei šeimos meilės, yra daug sunkiau nei ji manė. Ypač, kai jos paauglė dukterėčia girta naktimis dainuoja Vitalijos Katunskytės dainas, mama ginčijasi su gydytojais dėl operacijos, močiutė prikaišioja dėl nepakankamo maisto kiekio, o sužadėtinis nepatenkintas, kad ji siekia karjeros.

Režisierius Ernestas Jankauskas, kurdamas šį filmą, ne tik kankino aktorius, nardindamas juos po vandeniu, uždarydamas kalėjime ar sukeldamas avarines situacijas, bet ir treniravo peles bei arklius.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Ernestas Jankauskas

Vaidina: Gabija Siurbytė, Andrius Paulavičius, Marius Repšys, Donatas Šimukauskas, Mija Di Marco, Nelė Savičenko, Elvyra Žebertavičiūtė, Dovilė Kundrotaitė