N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Detektyvas Naitas
Detective Knight: Rogue (2022)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Vaidina: Bruce Willis
Kino teatruose nuo: 2022-10-28
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Visą gyvenimą kovojęs su nusikaltėliais, Los Andželo detektyvas-veteranas Džeimsas Naitas (aktorius Bruce‘as Willis‘as) pamažu ruošiasi į pensiją. Tačiau artėjant Helovinui, niekam įtarimo nekėlę kaukėti plėšikai įvykdo nusikaltimą, o jų sulaikymo metu sunkiai sužeidžiamas jo partneris.

Atkaklumu garsėjantis detektyvas tarsi pėdsekys įsikabina į pasprukusių nusikaltėlių pėdsakus. Šie, supratę, su kuo turi reikalą, išsinešdina į Niujorką. Jurisdikcijos ribojimai Naito niekad pernelyg nejaudino, tad detektyvas nedvejodamas išskrenda iš paskos. Niekad nemiegančiame mieste, Naitui sekant karštais nusikaltėlių pėdsakais, detektyvą prisivys jo paties tamsi praeitis, grasinanti sugriauti ne tik jo karjerą, bet ir gyvenimą.

„Detektyvas Naitas“ yra pirmasis būsimos trilogijos filmas ir viena paskutinių galimybių pamatyti Holivudo legendą Bruce‘ą Willis‘ą didžiajame ekrane. Ši juosta leis dar kartą pasimėgauti „Kieto riešutėlio“, „Šeštojo pojūčio“, „Armagedono“, „Nuodėmių miesto“, „Bulvarinio skaitalo“, „Nesunaikinamųjų“, „Rizikinga erzinti diedukus“ ir daugybės kitų Holivudo hitų žvaigždės pasirodymu.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Edward Drake

Vaidina: Bruce Willis, Lochlyn Munro, Corey Large