N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Vienišiausias vaikinas žemėje
The Loneliest Boy in the World (2022)
Žanras: Komedija, siaubo
Sukurta: Didžioji Britanija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2022-10-28
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kino teatruose nuo 2022-10-28

Nuo spalio 28 dienos kino teatruose – šokiruojanti siaubo komedija „Vienišiausias vaikinas Žemėje“ - linksmai apie vienatvę ir geriausius draugus zombius, kai aplinkui nėra nei vieno žmogiško draugo.

Oliveris (akt. Max Harwood) kartu savo mama gyvena mažame miestelyje. Jis – tikras atsiskyrėlis, retai kada išeina iš namų, o vienintelė jo pramoga – mėgstamas serialas. Taip ir būtų gyvenęs Oliveris, bet viena dieną netikėtai miršta mama ir viskas apsiverčia aukštyn kojom. Socialinė darbuotoja grąsina atiduoti jį naujos šeimos globon, jei šis pats nesusiras naujos šeimos ar draugų. Va čia linksmybės ir prasideda!

Oliveris taip ir padaro – apsilankęs vietinėse kapinaitėse ima ir išsikasa ... tėtį, mamą, brolį (seksualusis Hero Tiffin iš filmo „After“), sesutę ir net šuniuką. O prabudęs ryte randa juos visus linksmai besišnekučiuojančius ir gaminančius pusryčius jo namuose. Ir visai nesvarbu, kad naujoji šeima truputuką svirduliuoja, skleidžia keistą kvapą ir, kai to mažiausiai reikia, jiems krenta galūnės. Kas galėjo pagalvoti, kad su naujais papuvusiais draugais gali būti taip linksma! Jie valgo picą, geria „Coca colą“, taiso mašinas ir yra tiesiog tobula šeima! Su jais Oliveris išmoksta šokti, juoktis, nieko nebijoti ir būti savimi!

Crazy komedija – derinukas visiems tiems, kas mėgsta siaubą ir smagiai kvatotis kino salėje.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Martin Owen

VAIDINA: Hero Fiennes Tiffin („After“), Max Harwood („Visi kalba apie Džeimį“), Ashley Benson („Jaunosios melagės“)