N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Meilės žaidimai
Game Of Love (2022)
Žanras: Drama, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Vaidina: Bella Thorne
Kino teatruose nuo: 2022-10-21
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Nuo spalio 21 dienos kino teatruose svaiginanti romantinė drama „Meilės žaidimai“. Pagrindinis vaidmuo patikėtas paauglių dievaitei, amerikiečių aktorei, modeliui, influencerei, dainininkei, buvusiai „Disney“ kanalo žvaigždei Bellai Thorne.

Rojus (akt. Benjamin Mascolo), kartu su savo mergina Vivjen (akt. Bella Thorne), atvyksta į savo vaikystės namus Italijoje. Trumpos atostogos žada puikų laiką kartu su seniai matyta šeima, o Sicilijos saulė ir nuostabi gamta – romantiškus vakarus bei karštas ir aistringas judviejų naktis. Rojus žino, kad tai ta pašėlusi raudonplaukė, kurios jis laukė visą savo gyvenimą, su ja viskas ypatinga, nepamirštama ir atima protą.

Leisdama dienas Rojaus šeimos viloje, Vivjen atsitiktinai išgelbėja motociklo avarijoje susižeidusią merginą Aną (akt. Alma Noce). Pamažu tarp merginų užsimezga ypatingas ryšys. Jos nuogos maudosi jūroje, keliauja pasivaikščioti, valandų valandas kalbasi, tačiau visa tai erzina Rojų. Pasirodo jį ir Aną sieja paslaptis, kurios Vivjen geriau nesužinoti... Nuolatiniai Anos įsikišimai pamažu ima griauti Rojaus ir Vivjen santykius. Pora susiduria su sudėtingais iššūkiais, kuriuos privalo išspręsi, kad liktų kartu...

Žavūs aktoriai, nuostabioji Italija, nevaržomi jausmai ir svaiginanti aistra romantinėje dramoje „Meilės žaidimai“ kino teatruose nuo spalio 21 dienos.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierė: Elisa Amoruso

Vaidina: Bella Thorne, Alma Noce, Benjamin Mascolo.