N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Nesijaudink, brangioji
Don't Worry Darling (2022)
Žanras: Trileris, psichologinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2022-09-23
Trukmė: 2h 02 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Aktorės ir režisierės Olivijos Wilde seksualaus psichologinio trilerio „Nesijaudink, brangioji“ centre – Alisa ir Džekas Čeimbersai (aktoriai Florence Pugh ir Harry Styles). Vyrui pakeitus darbą, jauna šeima persikelia į naujojo darbdavio įkurtą uždarą kompanijos miestelį Kalifornijoje. Čia vadžias tvirtai savo rankose laiko charizmatiškas kompanijos vadovas Frenkas (akt. Chris Pine).

Iš pirmo žvilgsnio, uždaras kompanijos miestelis – tikra idilė, kur viskas skirta darbuotojų ir jų antrų pusių patogumui. Kol vyrai dirba prie itin įslaptintų projektų, jų žmonos laiką leidžia vien savo malonumui, apsuptos visos įmanomos prabangos. Už šį rojų primenantį gyvenimą reikalaujama tik vieno – nesigilinti į smulkmenas ir nieko neklausinėti.

Tačiau Alisa ne iš tų, kurie neklausinėja. Žinoma, iš pradžių ir ji, apstulbusi iš susižavėjimo, tiesiog mėgaujasi gyvenimu, tačiau po kurio laiko tam tikros detalės jai ima kelti nerimą, ir moteris nesiruošia jų tiesiog ignoruoti. Pamažu už idealaus gyvenimo fasado ima ryškėti keisti, bauginantys ir grėsmingi tikrosios realybės kontūrai.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierė: Olivia Wilde

Vaidina: Florence Pugh („Mažosios moterys“, „Saulės kultas“, „Juodoji našlė“), Harry Styles („Diunkerkas“), Olivia Wilde, Gemma Chan („Pasakiškai turtingi”), KiKi Layne ir Chris Pine („Nuostabioji moteris”).