N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Mano mažytė žmona (Lietuviškos kino klasikos dienos) (su SKN)
Mano mažytė žmona (Lietuviškos kino klasikos dienos) (1985)
Žanras: Melodrama
Sukurta: Lietuva
Platintojas: Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos
Kino teatruose nuo: 2022-08-03
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Lietuviškos kino klasikos dienos 2022. Mano mažytė žmona (su SKN)

Rugpjūčio 3-4 d. Lietuvos kino centras kviečia į jau ketvirtąsias Lietuviškos kino klasikos dienas nemokamai žiūrėti mylimiausius, restauruotus ir šiuolaikiniams kino ekranams pritaikytus legendinių Lietuvos kino klasikų filmus visoje Lietuvoje!

Šių metų programoje LKC restauruoto režisieriaus Raimundo Banionio filmo „Mano mažytė žmona“ (1985) premjera. Tai – debiutinis režisieriaus vaidybinis filmas, kurio pagrindinės herojės, abiturientės Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė), Auksė (akt. Ingeborga Dapkūnaitė) ir Kauno politechnikos instituto studentas Linas (akt. Saulius Balandis) susipažįsta Kauno lauko kavinėje. Tarp svajojančios tapti zoologe Rūtos ir Lino užsimezga artimi jausmai, ir jie pradeda leisti laiką kartu su bičiuliais – Lino bendramoksliu Tomu (akt. Linas Paugis), fotografu Vytu (akt Juozas Marcinkevičius), jo padėjėju Staseliu (akt Arūnas Sakalauskas). Kiekvienas šioje „šutvėje“, kaip jie patys save vadina, turi savų problemų. Filme atskleidžiama jaunų žmonių nuotaika ir jausmai, jaunosios kartos siekis kovoti dėl nepriklausomybės ir laisvės patirti ir kurti savo gyvenimus taip kaip norisi jiems.

Filmas bus rodomas su SKN subtitrais (pritaikytas kurtiesiems bei neprigirdintiems).

Seansas nemokamas! Bilietų išdavimas 1 val. prieš seansą iš bilietų kasų.

Scenarijaus autorius: Rimantas Šavelis

Režisierius: Raimundas Banionis.

Operatorius: Algimantas Mikutėnas

Dailininkas: Galius Kličius

Kompozitorius: Faustas Latėnas

Filme vaidina: Eleonora Koriznaitė, Saulius Balandis, Ingeborga Dapkūnaitė, Linas Paugis, Juozas Marcinkevičius, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Paukštė, Eleonora Matulaitė, Antanas Barčas, Dalia Melėnaitė, E. Sedrisovaitė, Galina Dauguvietytė, Arnis Licitis, Regina Zdanavičiūtė, Vaclovas Blėdis, Tauras Čižas, Virginija Kelmelytė, Gražina Balandytė, Raimundas Banionis