Įvairaus amžiaus žiūrovams
TAVO VAIKAS sekmadienio kinas: Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (dubliuotas)
TAVO VAIKAS premiere: Maya the Bee 3: The Golden Orb (dubbed) (2022)
Žanras: Animacija, šeimos
Sukurta: Vokietija, Australija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2022-05-08
Trukmė: 1h 28 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Ir mažų, ir didelių mylima bitutė Maja vėl atskrenda į kino ekranus! Gegužės 8 d. žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS sekmadienio kino seansuose – nauji dūzgiančių herojų nuotykiai filme „Bitė Maja. Auksinis kiaušinis“. Smagiai lietuviškai dubliuotą filmą pamatykite pirmieji!

„Sekmadienio Kinas“ – tai žurnalo ir portalo „Tavo Vaikas“ ir kino centrų „Forum Cinemas“ naujausi filmai šeimai su staigmenomis žiūrovams: tiek mažiems, tiek dideliems! Kas mėnesį „Tavo Vaikas“ atsirenka bent vieną filmą šeimai ir pakviečia jį žiūrėti kartu sekmadienį. Juk SEKMADIENIS – ŠEIMOS DIENA, gera ją pradėti pramoga visai šeimai! „Tavo Vaiko“ sekmadienio kine – tik naujausi filmai bei smagios dovanėlės ir/arba žaidimai visiems žiūrovams!

Gegužės 8 d. TAVO VAIKO sekmadienio kine – animacinis filmas „Bitė Maja. Auksinis kiaušinis“.

Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos: tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip. Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Bitei Karalienei leidus, Maja ir Vilis išskrido tyrinėti pavasario pievų, ir netrukus… nuotykiai juos susirado patys! Visai netikėtai bičiuliai sutiko išsigandusią žaliąją skruzdėlę. Vargšei skruzdėlytei vos pavyko pabėgti, ją persekioja storieji karkvabaliai ir nori atimti… auksinį kiaušinį. Šis kiaušinis ypatingas! Jeigu jis atsidurs karkvabalių čiuptuvuose, visa žaliųjų skruzdėlių gentis išnyks…

Reikia paskubėti ir kuo greičiau nugabenti kiaušinį į Bonsų kalną! Maja ir Vilis sutinka ištiesti pagalbos ranką, nenumanydami, kokia ši užduotis sudėtinga... Juolab, kad pakeliui į Bonsų kalną iš auksinio kiaušinio išsiris pati tikriausia, pati mažiausia skruzdėlių princesė! Sužinoję naujieną karkvabaliai visomis jėgomis stengsis sutrukdyti Majai ir Viliui nukeliauti į paslaptingąją karalystę. Bet bičiuliai tvirtai pasiryžę įveikti visas kliūtis ir, kas benutiktų, nugabenti princesę namo!

Animaciniame filme „Bitė Maja. Auksinis kiaušinis“ nuotykis veja nuotykį, tad nebus liūdna ne mažiems, nei dideliems. Juolab personažus smagiai lietuviškai įgarsino Judita Urnikytė, Sergejus Ivanovas, Vaidas Baumila, Algirdas Dainavičius, Jeronimas Milius, Jurgis Damaševičius ir kt.

„Bitė Maja. Auksinis kiaušinis“ Lietuvos kino teatrų repertuarauose bus pradėtas rodyti tik gegužės viduryje, tad gegužės 8 d. per TAVO VAIKAS sekmadienio kino seansus – išskirtinė proga filmą pamatyti pirmiesiems visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Gegužės 8 d. TAVO VAIKO sekmadienio kino seansai su filmu BITĖ MAJA. AUKSINIS KIAUŠINIS vyks:

11.10 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

10.30 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

10.40 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

10.30 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Noel Cleary

Lietuviškai įgarsino: Judita Urnikytė (Maja), Sergejus Ivanovas (Vilis), Vaidas Baumila (Čompas), Algirdas Dainavičius (Barnis), Jurgis Damaševičius (Arnis), Edita Zizaitė (Rumba), Ignas Cipijauskas (Henčis), Jeronimas Milius (Bumbulis), Sima Tarvydaite (Kasandra), Žilvinas Ramanauskas (Bafas).