Įvairaus amžiaus žiūrovams
TAVO VAIKAS sekmadienio kinas: Ups! Nuotykiai tęsiasi (dubliuotas)
TAVO VAIKAS sekmadienio kinas: Ooops! The adventure continues (dubbed) (2022)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Vokietija, Liuksemburgas, Airija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2022-04-24
Trukmė: 1h 26 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

TAVO VAIKO sekmadienio kine – UPS! NUOTYKIAI TĘSIASI...

Nepamirštama kelionė į patį pasaulio pakraštį – nuotykių kupiname filme apie kailianosius „Ups! Nuotykiai tęsiasi...“ Balandžio 24 d. pamatykite linksmai lietuviškai dubliuotą filmą pirmieji kino centruose „Forum Cinemas“ žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS sekmadienio kino seansuose!

„Sekmadienio Kinas“ – tai žurnalo ir portalo „Tavo Vaikas“ ir kino centrų „Forum Cinemas“ naujausi filmai šeimai su staigmenomis žiūrovams: tiek mažiems, tiek dideliems! Kas mėnesį „Tavo Vaikas“ atsirenka bent vieną filmą šeimai ir pakviečia jį žiūrėti kartu sekmadienį. Juk SEKMADIENIS – ŠEIMOS DIENA, gera ją pradėti pramoga visai šeimai! „Tavo Vaiko“ sekmadienio kine – tik naujausi filmai bei smagios dovanėlės ir/arba žaidimai visiems žiūrovams!

Prisimenate pūkuotus kailianosius Deivą ir Finį, kurių niekas nenorėjo priimti į laivą? O greituoles grimpes Lėją ir Heizl? Jei neprisimenate, nieko tokio! Būkite pasiruošę, naujoji istorija „Ups! Nuotykiai tęsiasi“ nuneš jus į patį pasaulio pakraštį, kur dar niekada nesate buvę.

Jei taip ir toliau, tai tikrai bus šakės! 147 dienos laive be skanios mėsytės, duonytės ar skanaus desertuko! Aplinkui vien jūra, horizonte jokios žemės, o laive 50 tūkstančių alkanų įvairiausio plauko žvėrelių, paukščių ir du per klaidą į laivą papuolę spalvoti kailianosiai.

Bet čia ne pats blogiausias dalykas! Blogiausia tai, kad ir ta bjauri žalia košė, tuoj baigsis. O tada… taisyklės ,,vienas kito nevalgyti” niekas nebesilaikys! Viltį praradęs liūtas karalius į dangų paleido geriausią žvalgą - balandį, kad skristų ir iš aukštai pamatytų žemę… Bet žemę suranda visai netyčia iš laivo iškritę du mažieji neklaužados – grimpė Lėja ir kailianosis Finis! Juos audra nubloškė tiesiai į nepaprasto grožio salą!

Nepatikėsit, čia yra visko, ko reikia, kad galėtų apsigyventi visa alkana laivo įgula: saulės, žolės, vandens, skaniausių jūros gėrybių, picos ir net apelsininių keksiukų! Tiesiog rojus žemėje, bet…. sala jau užimta! Ją pirmieji surado ir čia apsigyveno daugybė spalvotų ir pūkuotų kailianosių! Finis niekad nebuvo matęs tiek daug savo giminaičių! Ar jie norės įsileisti atvykėlius ir leisti jiems čia pasilikti? Tikrai – ne! Ne tam kailianosiai kūrė savo ramybės salą, kad kažkokie svetimšaliai viską sugadintų! Bus tikrai nelengva, nes nė vienas žvėrelis neįtaria, kokį siurprizą jiems iškrės saloje visai neramiai pūpsintis ugnikalnis…

Kvapą gniaužianti istorija, kur kiekviename žingsnyje laukia nauji draugai bei kažkas neįprasto, netikėto, skanaus ir gražaus – bus be galo įdomu!

Balandžio 24 d. „Ups! Nuotykiai tęsiasi...“ laukia nuotykiams nusiteikusių šeimų kino centruose „Forum Cinemas“ – TAVO VAIKO sekmadienio kine!

12.30 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

13.00 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

13.20 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

12.20 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisieriai: Toby Genkel, Sean McCormack

Lietuviškai įgarsino: Arnoldas Eisimantas (Klaidas), Vaidas Baumila (Finis), Algirdas Dainavičius (Deivas), Sergejus Ivanovas (Kriauklė), Juozas Gaižauskas (Leonardas), Sima Tarvydaitė (Želė), Judita Urnikytė (Lėja), Neringa Varnelytė (Heizil), Edita Zizaitė (Skiautė)