Įvairaus amžiaus žiūrovams
Vasaros akcija vaikams: Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (dubliuotas)
Maya the Bee 3: The Golden Orb (dubbed) (2022)
Žanras: Animacija, šeimos
Sukurta: Vokietija, Australija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2022-05-13
Trukmė: 1h 28 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Jau trečiąjį kartą pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose, bite Maja neabejotinai pavergs viso pasaulio vaikų širdis dar kartą!

Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos! Tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip! Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Bitei Karalienei leidus, Maja ir Vilis išskrido tyrinėti pavasario pievų, ir netrukus… nuotykiai juos susirado patys! Visai netikėtai bičiuliai sutinka išsigandusią žaliąją skruzdėlę. Vargšei skruzdėlytei vos pavyko pabėgti, ją persekioja storieji karkvabaliai ir nori atimti… auksinį kiaušinį! Šis kiaušinis ypatingas! Jeigu jis atsidurs karkvabalių čiuptuvuose, visa žaliųjų skruzdėlių gentis išnyks… Reikia paskubėti ir kuo greičiau nugabenti kiaušinį į Bonsų kalną! Maja ir Vilis sutinka ištiesti pagalbos ranką, bet nei manyti nenumanė, kokia ši užduotis sudėtinga... Pakeliui į Bonsų kalną iš auksinio kiaušinio ėmė ir išsirito….pati tikriausia pati mažiausia skruzdėlių princesė! Sužinoję naujieną karkvabaliai visomis jėgomis stengiasi sutrukdyti Majai ir Viliui nukeliauti į paslaptingąją karalystę! Bet bičiuliai tvirtai pasiryžę įveikti visas kliūtis ir, kas benutiktų, nugabenti princesę namo!

Pati drąsiausia istorija apie draugystę, pasitikėjimą vienas kitu ir pagalbą geriausiems draugams ,,Bitė Maja. Auksinis kiaušinis” kino teatruose nuo gegužės 13 dienos.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Noel Cleary

Lietuviškai įgarsino: Judita Urnikytė (Maja), Sergejus Ivanovas (Vilis), Vaidas Baumila (Čompas), Algirdas Dainavičius (Barnis), Jurgis Damaševičius (Arnis), Edita Zizaitė (Rumba), Ignas Cipijauskas (Henčis), Jeronimas Milius (Bumbulis), Sima Tarvydaite (Kasandra), Žilvinas Ramanauskas (Bafas).