N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Delfi TV kino premjera. Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys
Delfi TV premiere. Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022)
Žanras: Nuotykių, fantastinis, šeimos
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2022-04-14
Trukmė: 2h 22 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

„Fantastiniai gyvūnai: Dumblodoro paslaptys“ – tai naujausias nuotykis kerinčiame Magijos pasaulyje, į kurį sugrįžti vėl kviečia „Hario Poterio“ autorė J. K. Rowling.

Profesorius Albas Dumbldoras puikiai žino, kad Juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas renka armiją, su kuria tikisi užvaldyti burtininkų pasaulį. Profesorius supranta, kad vienas pats tokio stipraus priešininko sustabdyti nepajėgs ir kreipiasi pagalbos į magiškąjį zoologą Njutą Miglapūtį. Tikėdamasis, kad šiam pavyks kaip įmanoma ilgiau likti „nematomam“ priešininkų stovyklai, Dumbldoras patiki Miglapūčiui suburti galingą burtininkų komandą, galėsiančią pasipriešinti Juodajam burtininkui ir jo pakalikams.

Nė kiek nesudvejojęs, Njutas imasi užduoties. Apsilankęs įvairiuose pasaulio kraštuose Miglapūtys pamažu surenka pačių drąsiausių burtininkų kompaniją, prie kurios prisijungia ir vienas ne mažiau drąsus Žiobaras – iš ankstesnių filmų jau puikiai pažįstamas Njuto bičiulis kepėjas Džeikobas Kovalskis. Dumbldoro sąjungininkams lemta stoti į kovą su žiauriais ir negailestingais Grindelvaldo kariais, kad apgintų taiką, ramybę ir išsaugotų trapią burtininkų pasaulio pusiausvyrą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: David Yates

Vaidina: Eddie Redmayne („Visko teorija”), Jude Law („Šaltasis kalnas”, „Talentingasis misteris Riplis”), Ezra Miller („Be stabdžių”), Dan Fogler, Alison Sudol, Callum Turner, Jessica Williams, Katherine Waterston („Steve Jobs”), Mads Mikkelsen („Arktis. Įkalinti ledynuose“).