Įvairaus amžiaus žiūrovams
Raudonoji panda (specialusis seansas originalo kalba)
Turning Red (OV) (2022)
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2022-03-11
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Kino studijos „Disney“ ir „Pixar“ pristato visiškai naują originalią istoriją apie paauglystę.

Pasitikinti savimi moksliukė 13-metė paauglė Mei Lee blaškosi tarp noro likti pareiginga dukra, ir prasidėjusios paauglystės chaoso.

Paauglystė – keistas metas: nebesupranti, ką mėgsti, ir ko nori; draugai, atrodo, nebedraugiški; o kūnas pradeda skleisti keistus kvapus ir garsus... Visiška katastrofa! Tarsi šių pokyčių nepakaktų, netikėtai Mei Lee įgauna dar vieną „paauglišką gebėjimą“: per daug susijaudinusi, ji – „puf“ – ir pavirsta didžiule raudona panda! Būtų juokinga, jei nebūtų… super juokinga!

Pamokanti ir svarbią žinutę nešantis pasakojimas sklidinas patarimų bei linksmų juokelių, kurie padeda drąsiau pažvelgti į paauglystės tikrovę, o tėvams – labiau suprasti paauglystę išgyvenančius savo vaikus.

Filmą sukūrė „Oskaro“ už geriausią 2019-ųjų animacinį filmą „Bao“, pasakojusį apie tėvų ir vaikų santykius, laureatė Domee Shi.

Ši filmo versija bus rodoma originalo (anglų) kalba, be subtitrų.

Režisavo: Domee Shi („Bao“, „Žaislų istorija 4“)

Lietuviškai įgarsino: Luknė Aleknaitė, Kamilė Lebedytė, Lina Valantinaitė, Milėja Stankevičiūtė, Liubomiras Laucevičius, Rimantė Valiukaitė, Saulius Bagaliūnas, Morta Damaševičiūtė, Elijas Malinauskas, Gabija Jaraminaitė, Kristina Andrejauskaitė, Jolita Ross, Jurgis Damaševičius, Saulius Sipaitis ir kt.

DĖMESIO! Respiratorių arba medicininių kaukių dėvėjimas kino salėse yra PRIVALOMAS (nuo 6 m. amžiaus) viso seanso seanso metu, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.