N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Šešėlių žaidimas
Blacklight (2022)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV, Australija, Kinija
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Vaidina: Liam Neeson
Kino teatruose nuo: 2022-02-25
Trukmė: 1h 48 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Pasitikėjimas, vienybė ir nekontroliuojamos galios pavojus priverčia slaptą agentąTrevisą imtis kraštutinių priemonių intensyviame veiksmo trileryje „Šešėlių žaidimas“.

Laisvai samdomas vyriausybės „taisytojas“ Trevisas Blokas (akt. Liam Neeson) yra pavojingas žmogus, kurio slaptos užduotys apima agentų ištraukimą iš nepavydėtinų situacijų.

Kai Blokas atranda šešėlinę programą, pavadintą „Operacija: vienybė“, nukreiptą prieš paprastus piliečius dėl priežasčių, žinomų tik Bloko viršininkui, FTB vadovui Robinsonui (akt. Aidan Quinn), Trevisas pasitelkia žurnalistės (akt. Emmy Raver-Lampman) pagalbą, tačiau agento praeitis susiduria su dabartimi, kai kyla grėsmė jo dukrai ir anūkei.

Šešėliuose gyvenusiam ir kovojusiam Blokui nelieka nieko kito, kaip tik išgelbėti žmones, kuriuos myli, ir atskleisti tiesą kol dar ne per vėlu.

Pagrindinį vaidmenį filme atliekantis aktorius Liam Neeson užkuria tokį veiksmą, kuris būtų įspūdingas perpus jaunesniam vyrui.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisavo: Mark Williams („Sąžiningas vagišius“, „Šeimos galva“)

Vaidina: Liam Neeson, Aidan Quinn, Emmy Raver-Lampman, Taylor John Smith, Claire van der Boom, Yael Stone, Andrew Shaw, Zac Lemons, Gabriella Sengos, Tim Draxl

DĖMESIO! Respiratorių arba medicininių kaukių dėvėjimas kino salėse yra PRIVALOMAS (nuo 6 m. amžiaus) viso seanso seanso metu, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.