N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Monstrų šeimynėlė 2 (dubliuotas)
Happy Family 2 (dubbed) (2021)
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Sukurta: Vokietija, Didžioji Britanija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2022-02-25
Trukmė: 1h 43 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

„Monstrų šeimynėlė 2“ atbilda į kino teatrus!

Kas naujo monstrų pasaulyje? O gi vestuvės! Ragana ir jos mylimasis grafo Drakulos tarnas - Renfildas nusprendė nebeslėpti savo jausmų ir… susituokti! Bet tik prasidėjusi baisinga vestuvių ceremonija yra nutraukiama! Abu įsimylėjėlius, tiesiog svečių akivaizdoje, pagrobia super galių turinti monstrų medžiotoja Mila Star. Pasirodo, mažoji pagrobėja – vienintelė mokslininko milijardieriaus dukra, kuri vykdo slaptą savo išprotėjusio tėčio užduotį! Prie jos geriau nė nesiartinti, nes ji greita kaip vėjas ir turi pačią moderniausią įrangą, kurią pamatęs pažaliuotų iš pavydo net pats Džeimsas Bondas!

Ir vėl kasdienybės rūpesčiuose paskendusią Višbaunų šeimą ištinka šokas! Ragana ir jos jaunikis – jų seni draugai, beveik seneliai jų vaikams! Jie turi žūtbūt išlaisvinti saldžiąją porelę. Deja, ne taip lengva! Kad išgelbėtų juos iš Milos gniaužtų, Višbaunai vėl turi virsti ypatingų galių turinčiais monstrais. Stebuklingo amuleto pagalba mama Mila tampa nemirtinga vampyre, tėtis Frenkas – žaliu Frankenšteinu, dukra Fei – žmones hipnotizuojančia mumija, o sūnelis Maksas – super stipriu ir greitu vilkolakiu.

Monstrų šeimynėlė, padedama žaviųjų šikšnosparnių, apkeliaus visą pasaulį, patirs begalę pavojingų nuotykių, užmegs daug siaubingų pažinčių, akis į akį susidurs su beveik neįveikiamomis Milos galiomis ir išsiaiškins, kodėl tas nukvakęs genijus grobia nemirtingus monstrus, tokius kaip Drakula (taip, jis – sugrįžo!), Lochneso pabaisą Nesę, Himalajų sniego monstrą Jetį ar gigantišką beždžionę Kinga Kongą.

Smagi ir kupina nuotykių istorija „Monstrų šeimynėlė 2“ apie tikrą draugystę ir apie tai, kad niekas nėra tobulas, tačiau net ir tie, kurie turi trūkumų, gali būti laimingi! Žiūrėkite kino teatruose nuo vasario 25 dienos.

Režisierius: Holger Tappe

DĖMESIO! Respiratorių arba medicininių kaukių dėvėjimas kino salėse yra PRIVALOMAS (nuo 6 m. amžiaus) viso seanso seanso metu, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.