N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Eglutės 8
Yolki 8 (2021)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2021-12-17
Trukmė: 1h 34 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Naujus metus sutikti be filmo „Eglutės 8“ – labai blogas ženklas!

Galvojote, kad atsisveikinote su „Eglutėmis“? Tikrai ne! Tradicijos tęsiasi! Gruodžio 17 dieną kino teatruose jau aštuntąjį kartą susitiksime su mylimais herojais Borisu (akt. Ivanas Urgantas), Ženia (akt. Sergejus Svetlakovas) ir juoksimės iš širdies, nes kaip sutiksi Naujus metus, tokie jie ir bus!

Per dvejus metus, nuo paskutinės kultinės komedijos dalies, pasaulį užklupo pandemija ir daugybė kitų bėdų. „Eglutės“ grįžta, kad išsklaidytų visas niūrias nuotaikas! Naujametinės istorijos, kurias išvysite – išsibarsčiusios po skirtingus miestus, tačiau jas jungia vienas, labai svarbus momentas – visos jos paremtos tikrais įvykiais!

Du seni geri draugai Boria ir Ženia vėl susitinka Naujųjų išvakarėse. Šį kartą Boriso nuotaikos visai ne šventinės. Ženia bet kokia kaina stengsis Borisui surengti tokią šventė, kad prablaškytų draugą visu 100 procentų, jam nesutrukdys net sąmonės netekęs Kalėdų Senelis! Julia darys viską, kad termo baseinų sezono atidarymas Tiumenės kurorte įvyktų! Atidarymo planų nesugadins į šventę pakviesta įnoringoji estrados žvaigždė! Geimeris Fėdia pagaliau subrendo ir nusprendžia pasielgti labai netradiciškai - sutaikyti savo mylimąją su jos buvusiu vaikinu!! Renginių organizatorius Piotras nersis iš kailio, kad įvykdytų beprotišką oligarcho žmonos planą. O Ksiuša sugalvos atkeršyti savo eks už pavogtas genealias idėjas, bet tik po to pagalvos, kad blogai pasielgė ir stengsis viską ištaisyti!

Linksmos, šventinės ir žaižaruojančios „Eglulės 8“ padovanos visą glėbį šventinių akimirkų. Su šypsena stebėsime herojų nuotykius ir kartu su jais lauksime savo Naujametinio stebuklo, kuris netruks ateiti ir į mūsų namus!

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Antonas Bogdanovas, Vasilijus Zorkij ir kt.

Vaidina: Ivanas Urgantas („Eglutės“), Sergejus Svetlakovas („Eglutės“), Olga Buzova, („Oligarcho žmona“), Jevgenijus Kulik („Porelė iš ateities“), Ania Čipovskaja („Eglutės 2“), Antonas Bogdanovas „Ugnis“) ir kiti.

DĖMESIO! Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Medicininių kaukių ar respiratorių dėvėjimas uždarose patalpose, o kino salėje RESPIRATORIŲ dėvėjimas – PRIVALOMAS, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.