N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Greitoji pagalba
Ambulance (2022)
Žanras: Veiksmo, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2022-03-18
Trukmė: 2h 16 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Per vieną dieną Los Andželo gatvėse trys gyvenimai pasikeis amžiams.

Nutrūktgalviškame režisieriaus ir prodiuserio Michael Bay veiksmo trileryje apdovanotas veteranas Vilas Šarpas (vaid. „Emmy“ laureatas Yahya Abdul-Mateen II, „Bitininkas“, „Matrica 4“), desperatiškai ieškantis pinigų žmonos medicininėms išlaidoms padengti, paprašo paskolos iš vienintelio asmens, kurio nevertėtų prašyti – jo įbrolio Denio (vaid. „Oskaro“ nominantas Jake Gyllenhaal).

Charizmatiškasis nusikaltėlis Denis pasiūlo šį tą geriau: didžiausią banko vagystę Los Andželo istorijoje – 32 milijonus dolerių, kurie pakeistų Vilo gyvenimą.

Galvodamas apie žmoną, Vilas yra priverstas sutikti.

Tačiau kai jų planas nepavyksta, broliai pagrobia greitosios pagalvos automobilį su sužeistu policininku, kovojančiu dėl savo gyvybės, ir jo gyvybę palaikančia medike (vaid. Eiza Gonzalez, „Jaunas vairuotojas“, „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“).

Nesibaigiančiose gaudynėse, Vilas ir Denis bando išsisukti nuo teisėsaugos, išlaikyti gyvus savo įkaitus ir stengiasi nenužudyti vienas kito, visa tai vykdant patį beprotiškiausią pabėgimą.

Amerikiečių režisierius Michael Bay, sukūręs sėkmingiausių Holivudo kino projektų, garsėja savo filmais dėl itin stilistinių vaizdų ir aukščiausio lygio specialiųjų efektų. Geriausiai įvertinti kūrėjo filmai yra „Armagedonas“ (1998 m.), „Perl Harboras“ (2001 m.) ir „Transformerių“ filmų serija (2007 m. iki dabar).

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Michael Bay („Armagedonas“, „Transformeriai“, „Perl Harboras“)

Vaidina: Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza Gonzalez, Garret Dillahunt, Devan Long, Keir O‘Donnell, A Martinez, Colin Woodell, Moses Ingram, Jesse Garcia