Žiūrovams nuo 16 metų
Eilė 19
Ryad 19 (2021)
Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: Rusija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2021-11-26
Trukmė: 1h 17 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Lapkričio 26 dieną didžiuosiuose kino ekranuose – naujausias filmo „Undinė. Mirties ežeras“ kūrėjų darbas – mistinis siaubo trileris „Eilė 19“. Kraupi ir emociškai sukrečianti istorija apie demonus, gyvenančius mūsų pasąmonės labirintuose.

Gydytoja psichiatrė Katerina (akt. Svetlana Ivanova) nuo vaikystės paniškai bijo skraidyti lėktuvais, tačiau tai meistriškai slepia. Paskutinę minutę ji vis dėlto pasiryžta bei kartu su šešiamete dukra įlipa į lėktuvą ir skrenda aplankyti artimųjų.

Pakilus į keliolikos kilometrų aukštį, lėktuvas atsiduria audros epicentre. Turbulencijos purtomame laineryje įsivyrauja panika, ima dėtis protu nepaaiškinami įvykiai. Netrukus padėtis tampa visiškai nekontroliuojama – keistomis aplinkybėmis vienas po kito ima žūti keleiviai. Jauna gydytoja bando gelbėti žmonių gyvybes, tačiau demonai iš jos pačios praeities užvaldo kūną, paskandindami jos protą ir mintis pasąmonės tamsybėse... Iškankinta šiurpių realistiškų vizijų Katerina nebepasitiki niekuo, net savo mažyte dukra. Nesugebėdama atskirti, kur realybė, o kur klaikus vaizduotės pokštas, gydytoja priversta dar kartą išgyventi košmarą, kurį patyrė vaikystėje...

Lemtingas naktinis skrydis pavers moters gyvenimą tikru siaubu... kinuose jau lapkritį.

Filmas rusų kalba ir su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Aleksandras Babajevas

VAIDINA: Svetlana Ivanova („Trigeris“, „Legenda nr. 17“), Volfgangas Černij („Raudonasis vaiduoklis“, „Pasakyk jai“), Marta Kesler („Sesutė“), Anatolij Kot ir kt.

DĖMESIO! Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Medicininių kaukių ar respiratorių dėvėjimas uždarose patalpose yra PRIVALOMAS, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.