N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Rifkino festivalis
Rifkin‘s Festival (2021)
Žanras: Komedija
Sukurta: Ispanija, JAV, Italija
Platintojas: VLG filmai, UAB
Režisierius: Woody Allen
Vaidina: Christoph Waltz
Kino teatruose nuo: 2021-08-27
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Naujoji Woody Alleno komedija „Rifkino festivalis“ žiūrovus nukelia į saulėtą Ispaniją. Į čia vykstantį San Sebastiano kino festivalį atvyksta amerikiečių sutuoktinių pora (akt. Wallace Shawn ir Gina Gershon), stačia galva panyranti į laisvą ir romantišką renginio atmosferą. Jau netrukus šeimos idilė ima braškėti – žmona užmezga romaną su festivalyje sutiktu režisieriumi Filipu (akt. Louis Garrel), o sutuoktinio jausmai ima liepsnoti žavingai ispanei. „Gyvenimas – tarsi filmas. Kartais tai komedija, drama arba romantinis filmas, tačiau visų pirma tai – detektyvas“, - intriguojama filmo anonse.

„Rifkino festivalyje“ žiūrovai išvys Christoph Waltz, Gina Gershon, Louis Garrel, Steve Guttenberg, Elena Anaya, Wallace Shawn ir kitas Europos kino žvaigždes. Už kadro režisieriui talkina laiko patikrinta komanda – daugelį W. Alleno darbų nufilmavęs operatorius Vittorio Storaro, vyriausiasis filmo dailininkas Alain Bainée bei kostiumų dizainerė Sonia Grande, W. Alleno filmavimo aikštelėse susitinkantys nebe pirmą sykį.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Woody Allen

Scenarijus: Woody Allen

Vaidina: Christoph Waltz, Gina Gershon, Louis Garrel, Steve Guttenberg, Elena Anaya, Wallace Shawn