N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.
Piktybinis
Malignant (2021)
Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: James Wan
Kino teatruose nuo: 2021-09-03
Trukmė: 1h 51 min
Cenzas: N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.

Režisierius James‘as Wan‘as į siaubo filmų kūrėjų Olimpą įsiveržė būdamas vos 27-erių, kuomet 2004-aisiais pasauliui pristatė nepamirštamąjį „Pjūklą“. 2010 m. šviesą išvydo kitas jo hitas „Tūnąs tamsoje“, o 2013 m. – „Išvarymas“, davęs pradžią bene sėkmingiausiai siaubo filmų franšizei. Naujoji James Wan‘o siaubo vizija „Piktybinis“, tikėtina, nustatys ir naują šio žanro standartą.

Vieną naktį Madison susapnuoja itin realistišką košmarą, kuriame nužudoma moteris. Sapnas toks realus, kad atrodo, jog pati Madison yra bute, kuriame vyksta nusikaltimas. Moteris prabunda išpilta prakaito, tačiau dar didesnis siaubas ją apima, kuomet per žinias pamato reportažą apie naktį nužudytą moterį – tą pačią, kurią ji sapnavo.

Nors Madison bando įsikalbėti, kad visa tai tėra atsitiktinumas, košmarai ima kartotis. Kuo toliau, tuo dažniau, ir visi jie yra tikslūs realybėje vykstančių žmogžudysčių „reportažai“. Nebeištvėrusi įtampos, Madison imasi ieškoti atsakymų, o paieškos nuveda moterį į jos pačios vaikystę. Sugretinusi faktus su prisiminimais, Madison su siaubu suvokia, kad paslaptingasis žudikas, lankantis ją sapnuose, artėja prie jos ir realybėje.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-18

Režisierius: James Wan („Išvarymas“, „Tūnąs tamsoje“, „Pjūklas“, „Akvamenas“, „Greiti ir įsiutę 7”)

Scenarijus: Akela Cooper („M3GAN”, „Vienuolė 2”)

Vaidina: Annabelle Wallis („Anabelė”, „Mumija”), Ingrid Bisu („Išvarymas: Velnias privertė mane ta padaryti”, „Vienuolė”), Maddie Hasson, George Young, Michole Briana White, Jacqueline McKenzie, Jake Abel.

DĖMESIO! Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Medicininių kaukių ar respiratorių dėvėjimas uždarose patalpose yra PRIVALOMAS, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.