N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Nauja praeitis
Reminiscence (2021)
Žanras: Trileris, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-08-20
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Kylančio vandenyno semiamame Majamyje gyvenantis Nikas Banisteris (aktrius Hugh Jackman‘as) užsiima labai neįprasta veikla: naujausių technologijų dėka galėdamas keliauti po viliojantį praeities pasaulį jis padeda savo klientams „atrakinti“ užmirštus prisiminimus.

Priimdamas naują, atrodytų, eilinės klientės, užsakymą Nikas dar nežino, kad jo gyvenimas staiga apsivers aukštyn kojom. Mei (akt. Rebecca Ferguson) prašymas paprastas: padėti rasti kai ką pamesta. Ėmęsis darbo Nikas suvokia, kad ima įsimylėti merginą. Būtent tada kito kliento prisiminimuose Nikas išvysta, kad Mei susijusi su žiaurių nusikaltimų serija. Negana to, pati Mei paslaptingai dingsta...

Trokšdamas surasti merginą, Nikas tarsi apsėstas seka bet kokia nauja užuomina, o prieš jo akis pamažu skleidžiasi šokiruojantis didžiulio sąmokslo paveikslas. Ateina momentas Nikui apsispręsti – kiek toli jis pasiryžęs eiti ir ką paaukoti, kad išsiaiškintų tiesą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierė: Lisa Joy („Westworld“)

Vaidina: Hugh Jackman („Erelis Edis”, „Didysis šou meistras”, „Vargdieniai“, „Iksmenai“), Rebecca Ferguson („Neįmanoma misija”, „Mergina traukinyje“), Thandiwe Newton, („Westworld”, „Solo. Žvaigždžių karų istorija”), Cliff Curtis („Megalodonas: grėsmė iš gelmių”, „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo”), Marina de Tavira („Roma”), Brett Cullen („Džokeris”).