N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Savižudžių būrys. Mobilizacija
The Suicide Squad (2021)
Žanras: Komedija, veiksmo, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-08-06
Trukmė: 2h 12 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

DĖMESIO! Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Žavingoji pamišelė Harlė, Bladsportas, Taikdarys, Kapitonas Bumerangas ir dar keli ryškūs veikėjai – tai ypatingų padugnių kompanija, kuriems lemta visas likusias savo dienas praleisti griežčiausio režimo kalėjime. Tačiau slaptosios Amerikos karinės pajėgos jiems turi kitų planų. Kadangi šie nusikaltėliai visiškai neturi ko prarasti, jiems pasiūlomas sandėris: sumažinti bausmę mainais už dalyvavimą specialioje misijoje.

Kompanija apginkluojama ir išmetama į atokią salą, kurioje turi surasti ir sunaikinti taikinį. Kad nekiltų minčių improvizuoti, kiekvienam jų įmontuotas elektroninis sekiklis ir mažutė bomba, menkiausio nepaklusnumo akivaizdoje galinti švariai nušnioti galvą. Žinoma, čia tik tuo atveju, jei jie apskritai išgyvens šioje priešų knibždančioje saloje, kur, rodos, kiekvienos gyvos būtybės pagrindinis tikslas – nukepti neprašytus įsibrovėlius. Tačiau neeiliniais sugebėjimais, stulbinama drąsa ir kvapą gniaužiančiu įžūlumu apdovanotas „Savižudžių būrys“ tvirtai pasiryžęs įvykdyti misiją ir išdidžiai iškelti vidurinį pirštą priešams, vyriausybei ir pačiam likimui.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: James Gunn („Galaktikos sergėtojai“)

Vaidina: Margot Robbie („Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin”, „ Tarzanas: džiunglių legenda“, „Skandalas”), Idris Elba („Keršytojai. Begalybės karas”), John Cena („Kamanė”), Joel Kinnaman („Robotas policininkas”), Jai Courtney („Divergentė”), Peter Capaldi („Pasaulinis karas Z”), David Dastmalchian („Skruzdėliukas ir Vapsva”), Alice Braga („Eliziejus”), Mayling Ng („Nuostabioji moteris”), Sylvester Stallone („Rokis“, „Rembo”, „Nesunaikinami”), Viola Davis.