N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
MOTERIS premjera: Nes jai labai rūpi
MOTERIS premiere: I Care a Lot (2021)
Žanras: Komedija, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-05-20
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Marla Greison (aktorė Rosamund Pike) – stilinga ir negailestinga teisinė globėja, kuri nuoširdžiai „rūpinasi“ senjorais, o ypač – jų pinigais. Pasinaudojusi įstatymo suteikta teise paskelbti senyvus žmones neveiksniais ir perimti visą jų turtą, kartu su padėjėja ir mylimąja Frane (akt. Eiza González) bei korumpuota daktare Eimos (akt. Alicia Witt) Marla nuolat ieško turtingų senjorų ir paima juos savo „globon“. Į bendrininkių akiratį patenka ir Dženiferė Peterson (akt. Dianne Wiest) – gerame rajone gyvenanti, apynauju mersedesu važinėjanti senjorė, kuri, panašu, turi nemenkų santaupų, o svarbiausia – neturi jokių artimųjų. Kitaip tariant – tikra „vyšnia ant torto“.

Puikiai įvaldę savąją schemą, moterys imasi veikti ir netrukus Dženiferė atsiduria senelių namuose, kur „dėl jos pačios saugumo“ yra uždaroma į specialų kambarį, iš jos paimamas mobilusis telefonas, o Marla su Frane imasi aktyviai tvarkyti senjorės finansus. Vis tik merginų laukia didžiulė staigmena. Faktas, kad apie žmogaus artimuosius nieko nežinoma oficialiai, dar nereiškia, kad jų nėra – kartais tie artimieji specialiai nori likti nežinomi. Pavyzdžiui, Dženiferės sūnus Romanas (akt. Peter‘is Dinklage‘as) – nusikalstamo sindikato vadeiva.

Veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir juodojo humoro kupina juosta yra liaupsinama kino kritikų, o Rosamund Pike už Marlos vaidmenį buvo apdovanota prestižiniu „Auksiniu gaubliu“.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: J Blakeson

Scenaristas: J Blakeson

Vaidina: Peter Dinklage, Dianne Wiest, Rosamund Pike, Eiza Gonzalez, Isiah Whitlock Jr.