N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Trokštantys mano mirties
Those Who Wish Me Dead (2021)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Vaidina: Angelina Jolie
Kino teatruose nuo: 2021-05-14
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Oskaro laureatė Angelina Jolie sugrįžta į kino teatrus sukūrusi kaip visada įsimintiną stiprios moters vaidmenį. Šioje naujausioje pripažinto filmo „Sicario“ scenarijaus autoriaus ir „Vėjų upės“ režisieriaus Taylor Sheridan juostoje Angelina Jolie vaidina specialiai treniruotą ugniagesę, kurios kasdienis darbas buvo gesinti gaisrus laukinėje gamtoje. Tačiau vieno gaisro metu žuvus trims žmonėms, Hana nenustoja kaltinti savęs dėl jų mirties ir yra paskiriame į ramesnį darbą – į aukštai virš medžių iškeltą gaisrų stebėjimo bokštelį laukiniuose Montanos miškuose.

Vieną dieną jos stebėjimo lauke pasirodo Konoras – akivaizdžiai nuo kažko bėgantis vienišas berniukas. Sugavusi baikštų dvylikametį, Hana pamažu įgauna jo pasitikėjimą ir išgirsta kraupią istoriją – du nepažįstami vyrai nušovė jo tėvą, o dabar seka ir paties Konoro pėdomis.

Hana nusprendžia bet kokia kaina apsaugoti berniuką ir leidžiasi su juo į miškų glūdumą. Tvirtai pasiryžę nepalikti jokių liudininkų, persekiotojai padega mišką, kad ugnis padarytų darbą už juos. Kyla didžiulis miško gaisras ir Hanai reikės pasitelkti visą savo išmonę, patirtį ir drąsą, kad išsisuktų nuo žudikų, viską savo kelyje niokojančio gaisro ir išgelbėtų ja pasitikintį berniuką.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Taylor Sheridan („Vėjų upė“, „Jeloustonas“)

Vaidina: Angelina Jolie („Turistas”, „Druska”, „Piktadarės istorija”), Nicholas Hoult („Iksmenai”, „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias”), Finn Little, Aiden Gillen („Sostų karai”, „Birmingemo gauja“ (angl. „Peaky Blinders“)), Medina Senghore, Tyler Perry („Valdžia”, „Dingusi”), Jake Weber („Midvėjaus mūšis”) ir Jon Bernthal („Fordas prieš Ferrari”, „Vėjų upė”).