Įvairaus amžiaus žiūrovams
Rėja ir paskutinysis drakonas (dubliuotas)
Raya and the Last Dragon (dubbed) (2021)
Žanras: Animacija, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-05-21
Trukmė: 1h 47 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Kažkada seniai seniai, kai pasaulyje klestėjo senovinės civilizacijos, kartu su žmonėmis gyveno ir stebuklingi drakonai. Tas pasaulis vadinosi Kumandra. Tačiau vieną kartą iš neįžvelgiamų Laiko gelmių atklydo galinga blogio jėga, pasiryžusi sunaikinti Kumandrą. Blogis užnuodijo žmonių širdis ir privertė juos stoti vienas prieš kitą. Tuomet drakonai pasiaukojo, kad išgelbėtų žmoniją; nors, pasak gandų, vienas drakonas sugebėjo išlikti.

Nuo tų laikų praėjo daugybė metų, tačiau žmonės vis dar prisimena Kumandros klestėjimo ir nuopuolio laikus. Tiesa, ne visi – kai kurie iš jų mano, kad visa tai tėra legendos. Rėja nėra iš tokių žmonių. Nuo pat mažumės mergina treniravosi tapti viena svarbiausių savo genties karių – stebuklingojo Drakono brangakmenio saugotoja.

Į pasaulį sugrįžus mistinėms blogio jėgoms, Rėja greitai supranta, kad vien Drakono brangakmenis šįkart žmonių neapsaugos. Ryžtingai nusiteikusi mergina leidžiasi į kvapą gniaužiančių nuotykių ir mirtinų pavojų kupiną kelionę, turėdama vienintelį tikslą – surasti legendinį drakoną ir su jo pagalba išgelbėti žmoniją.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisavo: Don Hall („Vajana“, „Galingasis 6“, „Mikė Pūkuotukas“), Carlos López Estrada („Vasara“, „Blidspotting“, TV serialas „Legionas“)

Lietuviškai įgarsino: Jovita Balčiūnaitė, Sandra Daukšaitė, Kęstutis Jakštas, Darius Miniotas, Milita Daikerytė, Ridas Žirgulis, Rimantė Valiukaitė, Dovydas Staišiūnas, Regina Čeponienė, Aistė Zabotkaitė ir kt.