N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Vyriškas įniršis
Wrath Of Man (2021)
Žanras: Veiksmo
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-05-14
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Pinigų pervežimas Amerikoje – itin pavojingas darbas. Sužeisti ar žuvę darbuotojai čia labiau taisyklė, o ne išimtis. Esant nuolatiniam žmonių poreikiui, į vieną Los Andžele dirbančią pinigų pervežimo komandą priimamas naujas darbuotojas (jį vaidina Jason‘as Statham‘as). Kolegoms paslaptingas naujokas apie save nieko nepasakoja. Nepasisako net vardo, paprašydamas į jį kreiptis tiesiog „H“.

Vienos iš pirmųjų jo užduočių metu komandą užpuola kaukėti plėšikai, ryžtingai nusiteikę perimti šarvuoto automobilio krovinį. Apstulbusių kolegų akyse „H“ pats vienas ramiai ištaško užpuolikus, neužsidirbdamas nė menkiausio įbrėžimo. Tiek inkasatoriai, tiek jų vadovybė netrunka susivokti, kad „H“ toli gražu nėra paprastas vyrukas, ieškojęs darbo. Dabar juos ima kamuoti kitas klausimas: kas iš tiesų yra šis paslaptingas nepažįstamasis ir kokie jo tikslai.

Naujoje kvapą gniaužiančioje, veiksmo perpildytoje ir įtampos nestokojančioje juostoje jėgas ketvirtą kartą suvienija chuliganiškasis režisierius Guy‘us Ritchie‘is ir veiksmo filmų žvaigždė Jason‘as Statham‘as (po juostų „Lok, stok arba šauk“, „Vagišiai“ ir „Revolveris“).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Guy Ritchie

Vaidina: Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Jason Statham, Josh Hartnett, Scott Eastwood