Žiūrovams nuo 16 metų
Mortal Kombat
Mortal Kombat (2021)
Žanras: Veiksmo, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-04-30
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Vienas sėkmingiausių pasaulyje video žaidimų virto įspūdingu kino reginiu, kurį tiesiog būtina pamatyti didžiajame ekrane!

Nuo seno skirtingose pasaulio kultūrose minimas neprilygstamų kovotojų turnyras „Mortal Kombat“. Jame kautis lemta ir Koului Jangui - mišriųjų kovos menų (MMA) kovotojui, pragyvenimui užsidirbančiam ringe ir nieko nenutuokiančiam apie savo kilmę ir tikrąsias galimybes. Tačiau tai puikiai nutuokia Kito Pasaulio imperatorius Šang Tsungas, kuris pasiunčia savo geriausią karį Sub-Zero susidoroti su Koulu.

Susidūręs su iki šiol nepatirtu pavojumi ir baimindamasis dėl savo artimųjų saugumo, Koulas pagalbos kreipiasi į specialiųjų pajėgų majorą Džaksą, kuris jį nukreipia pas paslaptingąją Sonią Bleid. Su merginos pagalba Koulas patenka į lordo Raideno – Žemės Karalystės saugotojo – šventyklą: prieglobstį kariams, pažymėtiems Drakono žyme. Ženklu, kurį apgamo forma nuo gimimo turi ir Koulas, bet niekuomet nekreipė į jį didelio dėmesio.

Šventykloje Koulo laukia intensyvios treniruotės su patyrusiais kovotojais Liu Kangu, Kung Lao bei kitais. Šių treniruočių tikslas – pasiruošti „Mortal Kombat“ turnyrui ir drauge apginti gimtąją žemę nuo negailestingais kariais garsėjančio Kito Pasaulio.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Simon McQuoid

Prodiuseriai: James Wan („Išvarymas’, „Akvamenas”), Todd Garner („Audros sūkuryje”, „Papuolei!”), McQuoid ir E. Bennett Walsh („Vyrai juodais drabužiais: Pasaulinė grėsmė”, „Nepaprastas žmogus-voras 2”).

Vaidina: Lewis Tan („Deadpool 2”), Jessica McNamee („Megalodonas; grėsmė iš gelmių”), Josh Lawson („Skandalas”); Tadanobu Asano („Midvėjaus mūšis”), Mehcad Brooks, Ludi Lin („Akvamenas”), Chin Han („Dangoraižis”), Joe Taslim („Žvaigždžių kelias į begalybę”), Hiroyuki Sanada („Dangoraižis”).