Žiūrovams nuo 16 metų
Mainai su žudiku
Freaky (2020)
Žanras: Komedija, siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-04-30
Trukmė: 1h 41 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Septyniolikmetė Milė (akt. Kathryn Newton, „Seksui ne!“, „Nekaltas melas“) tiesiog bando išgyventi kraugeriškuose Blisfildo vidurinės koridoriuose ir juose sklandančiame populiarių moksleivių žiaurume. Maža to, į merginą netikėtai nusitaiko liūdnai pagarsėjusėjęs serijinis žudikas, pravarde „Mėsininkas“ (akt. Vince Vaughn, „Slėpkit pamerges!“, „Išsiskyrimas“), ir todėl artėjantys egzaminai tampa mažiausiu Milės rūpesčiu.

Kai mistinis senovinis Blisfildo skerdiko durklas priverčia žudiką ir Milę apsikeisti kūnais, mergina sužino, kad ji turi tik 24 valandas susigrąžinti savo kūną, kol amžiams neįstrigo maniako kūne.

Vienintelė problema yra ta, kad dabar ji atrodo kaip milžiniškas maniakas, kurio ieško visas miestelis, o tikrasis „Mėsininkas“ ne tik gyvena jos kūne, bet ir puikiai jame atrodo. Tarsi ėriukas vilko kailyje, kupinas apetito skersti.

Su artimiausių draugų pagalba – itin budria Nyla (akt. Celeste O'Connor, „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“) ir ultra-nuostabiu Džošua (akt. Misha Osherovich, „Dagilis“) bei slapta meile Bukeriu (akt. Uriah Shelton, „Įeiti pro karių vartus“) – Milė lenktyniauja prieš laikrodį, norėdama pašalinti prakeiksmą, o „Mėsininkas“ supranta, kad likti paauglės kūne būtų puiki priedanga nepaliaujamai žudyti, todėl jo atiduoti net neketina!

Filme taip pat vaidina Alan Ruck („Paveldėjimas“) bei Dana Drori („Visos jos tokios!“).

Jau ne pirmą tokią išskirtinę krauju prasruvusią visiškai tamsią siaubo komediją pristato „Mirties diena“ režisierius Christopher Landon.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Christopher Landon („Mirties diena“, „Skautai prieš zombius“, „Paranormalūs reiškiniai 5“)

Vaidina: Vince Vaughn, Kathryn Newton, Misha Osherovich, Celeste O'Connor, Uriah Shelton, Alan Ruck, Katie Finneran, Mitchell Hoog, Melissa Collazo, Kelly Lamor Wilson, Dana Drori