Žiūrovams nuo 16 metų
Kalakutas, vynas ir merginos
Dinner with Friends (2020)
Žanras: Komedija, drama
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-05-14
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Artėjant vienai svarbiausių Amerikos švenčių – Padėkos dienai – geriausios draugės Molė ir Ebė (aktorės Malin Åkerman ir Kat Dennings) nusprendžia šiemet ją švęsti paprastai ir kukliai: pasikviesti keletą artimiausių draugų, iškepti kalakutą ir praleisti malonų vakarą.

Iš pradžių viskas vyksta pagal planą – virtuvėje čirška kalakutas ir kiti gardumynai, merginos ruošiasi priimti svečius, o tada Ebė svetainėje susitinka nuogą vyriškį. Supratusi, kad Molė pasikvietė vos prieš keletą dienų susirastą naują draugą, Ebė bando ją paprotinti, bet abi puikiai suvokia, kad vakaro kontrolė pamažu ima slysti iš rankų. Šį įtarimą dar labiau sustiprina Molės mama, į vakarėlį atsitempianti buvusį savo dukters vaikiną.

Kad nepasirodytų mažai, į svečius užsuka ir itin emocionalus vienišas kaimynas, trys „fėjos krikštamotės“ bei dar keletas itin spalvingų personažų. Žodžiu, margesnę kompaniją turbūt būtų sunku surasti. Kaip ir galima tikėtis, tokių veikėjų koncentracija vienoje vietoje negali žadėti nieko gero. Tuštėjant vyno buteliams, atmosfera ima vis labiau kaisti, nesusipratimų daugėti, o viltis praleisti tylų malonų vakarą dingsta kartu su paskutiniais kalakuto kąsneliais.

Vis tik dėl vieno dalyko Molė ir Ebė gali būti tikros – šios Padėkos dienos nė vienas iš joje dalyvavusių tikrai niekuomet neužmirš. Net jei ir labai norėtų.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitirais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierė: Nicol Paone

Vaidina: Malin Åkerman, Kat Dennings, Aisha Tyler, Chelsea Peretti, Christine Taylor, Jane Seymour, Deon Cole, Wanda Sykes, Margaret Cho, Fortune Feimster, Jack Donnelly, Ryan Hansen.