N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Pabaigos ir pradžios
Endings, Beginnings (2020)
Žanras: Drama
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2020-10-09
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Po išsiskyrimo su ilgalaikiu mylimuoju, Dafnė (akt. S. Woodley) nebežino ką toliau veikti savo gyvenime, todėl palieka mylimą darbą ir laikinai apsigyvena pas savo sesę. Bet čia, pastovūs sesės kivirčai su vyru, tik dar labiau patvirtina Dafnės neviltį, kad „ilgai ir laimingai“ neegzistuoja.

Tuomet, viename iš sesers surengtų vakarėlių Dafnė sutinka labai skirtingų sielų geriausius draugus Frenką (akt. S. Stan) ir Džeką (akt. J. Dornan), kuriems Dafnė iškart krenta į akį. Negalėdama išsirinkti tarp nenuspėjamo ir visada nuotykiams pasirengusio blogo berniuko ir protingo, jautraus karjeristo, Dafnė atsiduria tarp skirtingų savo gyvenimo variantų, kurie jos gali laukti jau netolimoje ateityje. Bet likimas yra nenuspėjamas: Dafnė net neįtaria, kad greitai bus priversta susitaikyti su tuo, ką jai yra paruošęs gyvenimas.

Pagrindinius meilės trikampio vaidmenis atlieka seksualiausių Holivudo žvaigždžių topo aktoriai Shailene Woodley („Divergentės“ serija), Jamie Dornan („Penkiasdešimt pilkų atspalvių“) bei Sebastian Stan („Marvel“ kino visatos Žiemos karys).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Drake Doremus („Lygūs“, „Kaip pamišę“, „Įkvėpk“)

Vaidina: Shailene Woodley, Jamie Dornan, Sebastian Stan, Lindsay Sloane, Matthew Gray Gubler, Shamier Anderson, Sherry Cola, Wendie Malick, Kyra Sedgwick, Janice LeAnn Brown