Įvairaus amžiaus žiūrovams
Audros vaikas (dubliuotas)
Storm Boy (dubbed) (2020)
Žanras: Nuotykių, šeimos
Sukurta: Australija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2020-07-24
Trukmė: 1h 39 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

70-metis Maiklas Kinglis (aktorius Geoffrey‘is Rush‘as) nugyveno ilgą ir sėkmingą gyvenimą. Tiesa, pati jo pradžia nebuvo rožėmis klota. Dar būdamas vaikas, Maiklas (akt. Finn‘as Little‘as) neteko motinos ir augo vien su tėčiu (akt. Jai‘us Courtney‘is). Nors tėtį jis labai mylėjo, mamos ilgėjosi dar labiau.

Atokiame Australijos paplūdimyje, šalia nuolat vėjuoto vandenyno gyvenęs berniukas save vadino „audros vaiku“ – net nenutuokdamas, kad viena audra ateityje pakeis jo likimą. Apie savo vaikystę suaugęs Maiklas niekam niekada nepasakojo – iki dabar, kai pasidalinti prisiminimais jo paprašo mylima anūkė. Viena istorija iš tų laikų yra ypatinga, pakeitusi ne tik Maiklo, bet ir kitų aplinkinių gyvenimus.

Vieną dieną berniukas paplūdimyje randa pelikano lizdą su trim bejėgiais jaunikliais, kurių motiną nušovė medžiotojas. Maiklas nusprendžia pats išauginti pelikaniukus. Tai nėra lengva, bet berniukas susitvarko – iš bejėgių mažylių išauga didžiuliai, stiprūs, grakštūs paukščiai. Kuomet ateina laikas atsisveikinti, vienas jų – berniuko pavadintas ponu Persevaliu – sugrįžta. Paukštis taip prisirišęs prie Maiklo, kad niekuomet su juo nesiskiria. Ši neįprasta aplinkinius džiuginanti berniuko ir paukščio draugystė sulaukia netikėtų išbandymų, o susiklosčius nelemtoms aplinkybėms, dramatiškai pakeičia ne tik paties Maiklo, bet ir jo tėčio likimą.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Australijoje itin mylimą knygą vaikams, išleistą 1964-aisiais. Jautri, įtraukianti ir pamokanti istorija apie berniuko ir pelikano draugystę „Audros vaikas“ Lietuvoje pradedama rodyti liepos 24 dieną.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Shawn Seet

Vaidina: Finn Little, Jai Courtney, Geoffrey Rush, Erik Thomson ir kt.