Įvairaus amžiaus žiūrovams
Pirmyn (specialusis seansas originalo kalba)
Onward (OV) (2020)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2020-03-06
Trukmė: 1h 43 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Po didžiulės sėkmės sulaukusio paskutinio „Žaislų istorijos“ tęsinio, kino studijos „Disney“ ir „Pixar“ pagaliau pristato visiškai naują pasaulį, animacinėje nuotykių komedijoje „Pirmyn“.

Šiame fantazijų pasaulyje žmonės neegzistuoja. Čia gyvena elfai, troliai ir fėjos, o vienaragiai yra tokie pat įprasti, kaip šiandien katinai kieme.

Vieną dieną, du broliai elfai – Barlis ir Ianas – panoro išsiaiškinti, ar pasaulyje vis dar egzistuoja magija. Ir jie nutaria pamėginti praleisti vieną dieną su savo tėvu, kuris mirė, kai jie buvo dar maži.

6-ojo gimtadienio proga broliai gauna velionio tėvo jiems paliktas burtininkų lazdas. Dabar, turėdami galią nors trumpam sugrąžinti savo mirusį tėvą į gyvųjų pasaulį, broliai turi dirbti kartu, kad sėkmingai įvykdytų savo misiją.

Šį visiškai originalų pasakojimą režisavo Dan Scanlon, kuris praeityje buvo atsakingas už nuostabaus „Monstrų universiteto“ perkėlimą į didįjį ekraną. Originalo kalba brolių duetą įgarsina kino žvaigždės Tom Holland („Žmogus-voras: grįžimas namo“) bei Chris Pratt („Galaktikos sergėtojai“).

Ši filmo versija bus rodoma originalo (anglų) kalba, be subtitrų.

Vaidina: Tom Holland, Chris Pratt, John Ratzenberger, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer

Režisierius: Dan Scanlon („Monstrų universitetas“)