N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Kubos voratinklis
Wasp Network (2020)
Žanras: Trileris
Sukurta: Prancūzija, Ispanija, Belgija
Platintojas: Acme Film, UAB
Vaidina: Penelope Cruz
Kino teatruose nuo: 2020-03-06
Trukmė: 2h 03 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Pagal tikrus faktus sukurtas įtempto siužeto trileris „Kubos voratinklis“ pasakoja istoriją, vykusią prieš maždaug trisdešimt metų. Paprastas Kubos lakūnas Renė Gonzalesas nedideliu lėktuvėliu atskrenda į Majamį ir pasiprašo politinio prieglobsčio. Tai tampa tikru šoku Havanoje likusiai jo žmonai Olgai, likusiai vienai su mažamete dukrele. Kol Olgą kamantinėja Kubos saugumiečiai, Renė Majamyje netrunka susipažinti su kitais salos pabėgėliais ir įsitraukia į Kastro režimo priešininkų gretas.

Tačiau netrukus ima aiškėti, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ar iš tiesų Olga nieko nežino apie savo vyro veiklą? Ar Renė išties tėra paprastas politinis pabėgėlis? Ar jo naujieji draugai iš tikrųjų kovoja prieš Kastro režimą? Kubos ir JAV slaptųjų agentūrų veikla, savo tikruosius įsitikinimus slepiantys dvigubi ir trigubi agentai, nuolatinė dezinformacija, pinklės, įtarinėjamai, persekiojimai, apgavystės ir šantažas – viskas susipina į didžiulį ir mirtinai pavojingą voratinklį.

Filmas ispanų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Olivier Assayas („Karlosas Šakalas”)

Vaidina: Penélope Cruz („Elegija“, „Viki, Kristina, Barsaelona”, „Šalti apkabinimai“, „Patarėjas”, „Iš meilės Pablui”, Édgar Ramírez („Auksas”, „Lūžio taškas”, „Taikinys #1”, Gael García Bernal („Motociklininko dienoraštis“, „Taip pat ir tavo mamą”),

Ana de Armas („007 Mirtis palauks “, „Ištraukti peiliai“, „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“), Leonardo Sbaraglia et Wagner Moura.