N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Po vandeniu
Underwater (2020)
Žanras: Veiksmo, drama, siaubo
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2020-01-31
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Šiandien mokslininkai oficialiai pripažįsta, kad nuodugniai tėra ištirta vos penki procentai visų planetos vandenynų; ir todėl niekas negali pasakyti, kiek paslapčių slypi gelmėse.

Filmas „Po vandeniu“ pasakoja apie tyrėjų įgulą, dislokuotą vienuolikos kilometrų gylyje įkurtoje povandeninėje mokslinėje laboratorijoje, nuo artimiausio kranto nutolusioje per 8000 kilometrų.

Po viską niokojančio žemės drebėjimo, komanda įstringa pamažu užtvindomamoje stotyje, o vienintelis būdas išgyventi – keliaujant vandenyno dugnu surasti apleistą naftos gręžimo bokštą. Tačiau jie dar nežino, kad moksliniai tyrimai pažadino vandenyno dugne ilgus metus ramiai tūnojusį siaubą, dabar stebintį juos iš aklinos tamsos.

Aktorė K. Stewart kartu su kitais aktoriais didžiąją laiko dalį praleido filmuodamiesi vandenyje, vilkėdami sunkius 45 kilogramus sveriančius povandeninius kostiumus. Bet dar labiau visus gąsdino tikimybė, kad gali prakiurti povandeninis kostiumas ar sugesti povandeninis laivas.

„Tai buvo pragaro skylė dėl dar milijono priežasčių,“ – atvirai sakė K.Stewart.

J. Henwick bei J. Gallagher pakartojo Kristen Stewart žodžius sakydami, kad nė vienas iš aktorių nė nenumanė, kad filmuoti šį filmą bus taip sudėtinga.

„Tai buvo pats sunkiausias filmas, kuriame iki šiol esu vaidinusi,“ – pritarė ir aktorė Jessica Henwick.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: William Eubank („Meilė“, „Signalas“).

Vaidina: Kristen Stewart, Vincent Cassel, T.J. Miller, Jessica Henwick, John Gallagher Jr., Gunner Wright, Mamoudou Athie.