N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Nuostabioji moteris 1984
Wonder Woman 1984 (2020)
Žanras: Nuotykių, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: Patty Jenkins
Kino teatruose nuo: 2021-04-30
Trukmė: 2h 31 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Šįkart Dianą Prins sutinkame devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Gyvendama tarp mirtingųjų, žavioji amazonė jiems visuomet atskuba į pagalbą, tačiau kasdieniame gyvenime Dianos niekas nepažįsta kaip Nuostabiosios Moters.

Tyliai dirbdama muziejuje, Diana stebi aplinkinį pasaulį ir stebisi nepaprastai išaugusiu žmonių troškimu „turėti viską“. Pašėlusioje disko eroje amerikietiškoji svajonė reiškia nepasotinamą norą praturtėti, o didžiausias tokių norų kurstytojas yra nuolat televizijoje besirodantis verslininkas Maksvelas Lordas. Svajonei tapti turtinga, įžymia ir galinga pasiduoda ir nauja Dianos draugė – aplinkinių nepastebima, nevertinama ir vieniša kolegė Barbara.

Nelemtai susiklosčiusių aplinkybių dėka, Barbara susideda su Maksvelu, įgyja nepaprastų galių ir tampa stipriausia iki šiol Nuostabiosios Moters priešininke – Gepardė. Supratę, kad kartu jie iš tikrųjų gali „turėti viską“, Gepardė ir Maksvelas Lordas susiruošia užkariauti pasaulį. Jiems sutrukdyti gali tik Nuostabioji Moteris, į kurios gyvenimą netikėtai sugrįžta ir seniai prarasta meilė – šaunusis pilotas Styvas Trevoras.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierė: Patty Jenkins

Scenarijus: Allan Heinberg, Zack Snyder, Allan Heinberg, Jason Fuchs

Vaidina: Gal Gadot („Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra”, „Greiti ir įsiutę” filmai, „Kaip diena ir naktis”), Chris Pine („Žvaigždžių kelias į begalybę”), Robin Wright („Mergina su drakono tatuiruote”, TV serialas „Kortų namelis”), Connie Nielsen („Gladiatorius”), Kristen Wiig, Pedro Pascal.