N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Jie
Haunt (2019)
Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2019-10-18
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Siaubo trileris „Jie“ – naujausias „Tylos zonos“ scenaristų ir siaubo filmų tėvo Eli Rotho darbas

Kai kino ekranuose pasirodė itin gerai įvertintas siaubo trileris „Tylos zona“, talentingieji scenarijaus autoriai Skotas Bekas (Scott Beck) ir Brainas Wudsas (Bryan Woods) nė nemanė užmigti ant sėkmės laurų. Po metų pertraukos, puikia siaubo nuojauta pasižymintys kūrėjai, grįžta su kur kas didesne siaubo doze. Spalio 18 dieną, kino teatruose, pasirodo visas žiaurumo ribas peržengiantis siaubo filmas „Jie“.

Grupelei koledžo studentų Helovino nakties tradicijos nekelia jokio susižavėjimo. Jiems reikia kažko tokio, kas tikrai stingdytų kraują, vestų iš proto, prikaustytų dėmesį ir priverstų drebėti iš baimės. Idėja apsilankyti ekstremalių pojūčių siaubo name visiems pasirodo daug patrauklesnė nei tiesiog „pakabėti“ naktiniame klube, tad nieko nelaukę šeši bičiuliai išvyksta į užmiestyje esančią apleistą fabriko teritoriją, nusiteikę „pasilinksminti“ iš širdies...

Vienišas namas, atokioje kaimo vietovėje, pilnas labirintų, gyvų vorų, bauginančiai apšviestų ir apstatytų kambarių, tamsių koridorių, kraupių garsų – kaip tik tai, ko reikia! Prie durų juos pasitinka makabriškas pilietis su klouno kauke ir surinkęs iš jų mobiliuosius telefonus, palydi į vidų. Draugai linksminasi tol, kol prieš jų akis neįvyksta kraują stingdanti scena – persirengėlė ragana iki mirties nukankina klaikiai spiegiančią merginą...Grupelei linksmai nusiteikusių studentų šis poelgis atrodo itin keistas.

Įtampa paniškai auga, kai juos ima persekioti ir terorizuoti persirengėliai su kaukėmis, kurių tikslas vienas – atkartoti visas kada siaubo filmuose matytas pačias žiauriausias scenas ir nepalikti nė vieno gyvo!

Šią ilgą, kraupią naktį draugams teks žvelgti mirčiai į akis daugybę kartų. Maniakinių polinkių turintys žmonės, prisidengę šėtono, vaiduoklio, klouno, zombio kaukėmis mėgausis savo surengtu beprotybės šou.

Patiks visiems, kuriems patiko filmai „Pjūklas“, „Gyvų numirėlių naktis“ ir siaubo filmų maestro Eli Rotho (Eli Roth) „Hostelis“. Bet, nebijokite... tikrai išvysite naujų, kūrybiškų metodų kaip atsisveikinti su savo aukomis tamsią Helovino naktį...

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

REŽISIERIUS: Scott Beck, Bryan Woods

AKTORIAI: Katie Stevens, Will Brittain, Andrew Caldwell, Justin Marxen, Chaney Morrow, Lauryn Alisa McClain ir kt.