N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Daktaras Miegas
Doctor Sleep (2019)
Žanras: Siaubo
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: Mike Flanagan
Kino teatruose nuo: 2019-11-08
Trukmė: 2h 31 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Stiveno Kingo „Daktaras Miegas“ pasakoja Denio Torenso istoriją – vyro, kuris prieš 40 metų, dar būdamas berniukas, nuo pasaulio atkirstame viešbutyje išgyveno siaubingą žiemą filme „Švytėjimas“.

Per daugelį metų Denio atrasta dalinė sielos ramybė sugriūva kaip kortų namelis, kuomet į vyro gyvenimą įsiveržia Abra – paauglė, kaip ir Denis, turinti „švytėjimo“ dovaną: galinti bendrauti mintimis ir regėti dalykus, nematomus paprastiems žmonėms. Mergaitę persekioja paslaptinga sekta, tikinti, kad nužudę Abrą galės pasiekti amžiną gyvenimą. Negalėdamas likti nuošalyje, Denis apsisprendžia padėti Abrai. Išlaisvinus pastaruosius 40 metų užspaustą vidinį „švytėjimą“, į Denio gyvenimą su nauja jėga sugrįžta ir visi vaikystėje jį persekioję demonai.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Mike Flanagan („Ouija: blogio pradas“, „Sapnų demonai“, „Okulus“)

Scenarijaus autoriai: Mike Flanagan, Stephen King („Tas“, „Tamsusis bokštas“)

Vaidina: Ewan McGregor („Žvaigždžių karai: epizodai I, II irIII”, „Traukinių žymėjimas 2”), Rebecca Ferguson („Neįmanoma misija” filmai, „Didysis šou meistras”), Kyliegh Curran, Emily Alyn Lind („Neišjunk šviesos”), Bruce Greenwood („Auksas”), Jocelin Donahue („Tūnąs tamsoje: antra dalis”), Cliff Curtis („Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo”, „Megalodonas: Grėsmė iš gelmių”)