N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Slėpynės
Ready or Not (2019)
Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Vaidina: Samara Weaving
Kino teatruose nuo: 2019-08-23
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Greisės (akt. Samara Weaving) gyvenimas džiaugsmingai artėja prie vienos svarbiausių dienų: vestuvių. Mergina ne tik ištekės už mylimo ir mylinčio savo vaikino Alekso (akt. Markas O'Brien‘as), bet tuo pačiu taps ir senos, kilmingos bei labai turtingos šeimos dalimi. Tiesa, vestuvių dieną jaunikio giminė Greisei pasirodo šiek tiek ekscentriška. Po jungtuvių ceremonijos paaiškėja, kad įspūdis buvo teisingas.

Atėjus vidurnakčiui Greisė sužino, kad žmogus, pretenduojantis tapti šios senos giminės dalimi, privalo sužaisti burtų keliu pasirinktą žaidimą, ir tik jį laimėjęs, oficialiai tampa „savu“. Naujoji nuotaka – ne išimtis. Vis dar galvodama, kad tai – kažkoks pokštas, mergina ištraukia kortą su savo žaidimo pavadinimu: slėpynės. Norėdama laimėti, mergina privalo išlikti pasislėpusi iki pat aušros. Pamažu Greisė suvokia, kad pokštu čia net nekvepia: šiame žaidime privalai paslėpti savo gyvybę. Laikrodžiui išmušus dvyliktą, prasideda šiurpiausia medžioklė ir mirties slėpynės.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett („Šėtono belaukiant“, „Vaizdajuostė“).

Vaidina: Samara Weaving, Andie MacDowell, Adam Brody, Mark O'Brien, Henry Czerny, Melanie Scrofano, Nicky Guadagni, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Ethan Tavares, John Ralston.