N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Stjuberis
Stuber (2019)
Žanras: Komedija, veiksmo
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2019-07-12
Trukmė: 1h 33 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

„Kieto riešutėlio“ ar „Beverli Hilso policininko“ filmus primenanti komedija „Stjuberis“ pasakoja apie du itin skirtingus personažus, priverstus dirbti drauge. Stju (aktorius Kumail Nanjiani) – geraširdis ir baikštus imigrantas iš Artimųjų Rytų, vairuojantis „Uber“ automobilį. Vikas (akt. Dave Bautista) – galingas ir bebaimis policijos detektyvas.

Prieš gerą pusmetį nuožmus narkotikų baronas Tejo nužudė policininkę – Viko partnerę. Nuo tada Vikas prisiekė atkrešyti.

Ir savo sugrįžimui Tejo pasirinko tiesiog „tobulą“ laiką: Vikas ką tik po akies operacijos ir dar negali vairuoti automobilio. Todėl tenka kviestis „Uber“. O šis siekia pakelti savo reitingą, tad yra pasiryžęs išpildyti kiekvieną savo kliento pageidavimą...

Neįtikėtinas duetas, po visą miestą vaikydamasis nesugaunamąjį narkobaroną, patenka į daugybę komiškų situacijų ir pamažu neapykanta virsta... pavojingiausiu vairavimu Stju gyvenime!

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Michael Dowse („Viskas baigta, Pitai Tongai“, „Apsauginis“, „Kas, jei?“)

Vaidina: Kumail Nanjiani, Dave Bautista, Iko Uwais, Mira Sorvino, Betty Gilpin, Natalie Morales, Steve Howey, Karen Gillan, Scott Lawrence.