N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Domino
DOMINO (2019)
Žanras: Trileris, kriminalinis
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Brian De Palma
Kino teatruose nuo: 2019-06-21
Trukmė: 1h 29 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Praėjus septyneriems metams nuo paskutinio savo filmo „Nuodėminga aistra“, vienas gerbiamiausių ir labiausiai vertinamų kino režisierių Brian de Palma sugrįžta su nauja juosta – įtempto siužeto trileriu „Domino“.

Naujojo filmo centre – Kopenhagos policijos pareigūnas Kristijanas (kurį vaidina „Sostų karų“ aktorius Nikolaj Coster-Waldau). Vieną dieną kartu su porininku Larsu jie gauna užduotį suimti įtariamą ISIS narį Imraną. Tačiau operacijos metu Larsas žūva, ir Kristijanas prisiekia atkeršyti už porininko mirtį.

Tačiau tai ypač sudėtinga. Mat į „medžioklę“ išsirengęs Kopenhagos policininkas sukelia pavojų ilgai ruoštai svarbiai CŽV operacijai. Irx Kristijanas patenka į situaciją, kurioje ne tik privalo atkeršyti už porininko žūtį, bet ir kovoti dėl savo paties gyvybės.

Lemtingi įvykiai, tarsi griūvantys domino kauliukai, neišvengiamai artėja prie nemalonios atomazgos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: Brian De Palma („Neįmanoma misija“, „Juodoji Orchidėja“, „Lemtinga moteris“, „Misija: Marsas“, „Gyvatės akys“, „Karlito kelias“, „Neliečiamieji“, „Žmogus su randu“, „Kerė“).

Vaidina: Nikolaj Coster-Waldau, Carice van Houten, Guy Pearce, Nicolas Bro, Paprika Steen, Thomas W. Gabrielsson, Jon Lange.