N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Dambis
Dumbo (2019)
Žanras: Fantastinis, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2019-03-29
Trukmė: 2h 10 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Cirko savininkas Maksas Medici (akt. Danny Devito) nusprendžia pakviesti buvusią scenos žvaigždę Holtą Farrier (akt. Colin Farrell) kartu su jo vaikais Mile ir Džo pasirūpinti naujagimiu drambliuku, turinčiu neįprastai dideles ausis!

Ir kaip visi nustemba, kai šios didelės ir keistos ausys drambliuką iškelia į padanges: Dambis skrenda! Štai tuomet mažas drambliukas tampa didžiuoju cirko gelbėtoju ir sugrąžina jį į cirko aukso amžių.

Netrukus apsukrus verslininkas V.A.Vandevere (akt. Michael Keaton) skraidantį drambliuką įdarbina savo naujausiame ir ypatingai dideliame „Dreamland“ pramogų pasaulyje... kuris po savo išoriniu blizgesiu slepia daug tamsių paslapčių...

1941 m. Disnėjaus sukurtas animacinis filmukas apie skraidantį drambliuką Dambį iki šiol išlieka vienu smagiausių ir mylimiausių animacinių pasakojimų istorijoje. Dabar, technologijoms pakankamai ištobulėjus, Dambis iš animacinio tampa tikru skraidančiu drambliuku!

Ši filmo versija bus rodoma 2D formatu, anglų kalba ir su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Tim Burton („Panelės Peregrinės ypatingų vaikų namai“, „Alisa stebuklų šalyje“)

Vaidina: Eva Green, Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Nico Parker , Finley Hobbins, Kamil Lemieszewski, Alan Arkin, Joseph Gatt, Sandy Martin, Jo Osmond, Sharon Rooney, Lars Eidinger, Nico Parker.