Įvairaus amžiaus žiūrovams
Žaislų istorija 4 (specialusis seansas originalo kalba)
Toy Story 4 (OV) (2019)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2019-08-09
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Kaubojus Vudis niekada neabejojo dėl savo paskirties ir gyvenimo prasmės: būti geriausiu įmanomu žaislu savo šeimininkui – iš pradžių Endžiui, o vėliau ir Bonei. Tačiau gyvenimas eina į priekį ir Bonės namuose atsiranda naujas, ir labai keistas žaislas Forkis: be visų kitų savo keistenybioų, Forkis dar yra įsitikinęs, kad yra ne žaislas, bet... šiukšlė!

Kol Vudis visaip mėgina įrodyti Forkiui, kad jis klysta, Bonė visus savo žaislus pasiima į tolimą kelionę. O joje bičiulių laukia daugybė nuotykių, netikėtas susitikimas su buvusia Vudžio mergina Bo, nauji draugai ir svarbios gyvenimo pamokos...

Prieš beveik ketvirtį amžiaus studijos „Pixar“ sukurta „Žaislų istorija“ tapo pirmuoju vien kompiuteriais sukurtu filmu. Nuotaikinga 1995m. juosta apie kaubojaus Vudžio ir astronauto Bazo nuotykius taip pat laikoma vienu geriausių animacinių filmų istorijoje. „Žaislų istorija“ sulaukė dviejų tęsinių (1999 ir 2010 m.), o dabar atėjo laikas ir ketvirtajai daliai.

Ši filmo versija bus rodoma anglų kalba, be lietuviškų subtitrų.

Režisierius: Josh Cooley („La troškinys“, „Ratai“ animatorius)

Originalo kalba įgarsino: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Michael Keaton, Timothy Dalton, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Keanu Reeves.