N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Operacija: Hunter Killer
Hunter Killer (2018)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2018-11-02
Trukmė: 2h 01 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

JAV specialios pajėgos sujungs jėgas su rusais tam, kad filme „Operacija: Hunter Killer“ išgelbėtų pasaulį nuo Trečiojo pasaulinio karo

Režisierius Donovanas Marshas šių metų rudeniui paruošė įtampos nestokojantį ir puikių specialiųjų efektų prifaširuotą veiksmo trilerį „Operacija: Hunter Killer“ (angl. „The Hunter Killer“).

Filmo istorija sukasi aplink slaptą amerikiečių specialiųjų jūrų pajėgų grupuotę bei vieno iš JAV povandeninio laivo kapitoną Džo Glasą (akt. Gerard Butler), kuriam yra patikėtas bendradarbiavimas su rusų povandeninio laivo kapitonu Sergejumi Andropovu (akt. Michael Nyqvist) ir jo įgula. Jų tikslas – Rusijos prezidento išgelbėjimas iš nelaisvės, į kurią jis pateko po vieno iš šalies generolų surengto perversmo. Tačiau jeigu ši slaptai surengta gelbėjimo misija žlugs, žmonija gali atsidurti ant Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, kuriai grės neregėto masto branduolinė ataka, galinti nušluoti nuo žemės paviršiaus ištisus miestus.

Ar keletui gerai apmokytų specialiųjų JAV karinių jūrų pajėgų vyrukų bei povandeninio laivo įgulai pavyks išgelbėti Rusijos prezidentą ir sustabdyti piktavalio generolo kėslus, sužinosime jau spalio 30 dieną.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko iš tokių kino hitų kaip „300“, „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (angl. „Law Abiding Citizen“) ir „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“) visiems puikiai pažįstamas Gerardas Butleris, šiais metais pirmąją savo „Oskaro“ statulėlę pelnęs už neįtikėtinai tikrovišką Vinstono Čerčilio portretą juostoje „Tamsiausia valanda“ (angl. „The Darkest Hour“) Gary‘is Oldmanas.

Taip pat filme pasirodys už filmo „Selma“ (angl. „Selma“) dainą JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanotas reperis ir aktorius Commonas, originalios „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „Girl with the Dragon Tattoo“) trilogijos žvaigždė Michaelis Nyqvistas bei populiarus rusų aktorius Jurijus Kolokolnikovas, kuris pastaraisiais metais vis dažniau sužiba Holivudiniuose projektuose.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Donovan Marsh

Aktoriai: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Michael Nyqvist, Jurij Kolokolnikov, Adam James, Corey Johnson