N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Svetimi namai
Aftermath, The (2019)
Žanras: Drama, romantinis, karinis
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: James Kent
Kino teatruose nuo: 2019-05-03
Trukmė: 1h 48 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

1946-ųjų pokario Vokietija. Žiema. Reičelė Morgan (akt. Keira Knightley) atvyksta į griuvėsiais tapusį Hamburgą, kad čia apsigyventų kartu su savo vyru, britų pulkininku Luisu (akt. Jason Clarke), kuris vadovauja miesto atstatymo darbams.

Pasiilgę sutuoktiniai puola vienas kitam į glėbį. Tačiau Reičel pribloškia netikėta žinia: kadangi miestas sugriautas, didžiuliu namu jie dalinsis su ankstesniais savininkais – vokiečiu našliu (akt. Alexander Skarsgård) ir jo paaugle dukra.

Bėgant dienoms, savaitėms ir mėnesiams, Liujisas vis dažniau atrodo atitolęs nuo savo žmonos. Tuo tarpu kartu gyvenantis Štefanas netrukus jau nebegali slėpti savo jausmų gražiajai anglei. Greitai ir pati Reičel suvokia, kad yra neabejinga švelnaus būdo ir geros širdies vokiečiui.

Šioje emocijų kupinoje atmosferoje, priešiškumas ir sielvartas suteikia kelią aistrai ir išdavystei.

Romantinė drama yra paremta rašytojo Rhidian Brook 2013 m. išleistu to paties pavadinimo romanu, kurį įkvėpė autoriaus šeimos praeities istorija.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: James Kent („Jaunystės pažadas“, „11.22.63“, „Agatos Kristi Puaro“)

Vaidina: Keira Knightley, Jason Clarke, Alexander Skarsgård, Kate Phillips, Fionn O'Shea, Jannik Schümann, Tom Bell, Abigail Rice, Alexander Scheer, Jim High, Flora Thiemann, Frederick Preston.