N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Mažoji Italija
Little Italy (2018)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2018-08-17
Trukmė: 1h 42 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Žiūrovų pamėgtų romantinių komedijų „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (angl. „How to Lose a Guy in 10 Days“) ir „Tokia jau mano dalia“ (angl. „Just My Luck“) bei kultinių komedinių juostų „Seni bambekliai“ (angl. „Grumpy Old Men“) ir „Mis slaptoji agentė“ (angl. „Miss Congeniality“) kūrėjas Donaldas Petrie kviečia į dar vieną lengvą, komišką, be galo romantišką komediją.

Leo (akt. Haydenas Christensenas) tėvai, kaip ir Nikės (akt. Emma Roberts), kadaise atvažiavo iš Italijos siekti amerikietiškos svajonės ir įkurti nuosavus verslus. Laikui bėgant, dvi šeimos tapo gana populiarios Mažosios Italijos kvartale dėl savo išskirtinių restoranų.

Nepaisant žmonių antplūdžio, abu restoranai, kaip ir jų savininkai, visais įmanomais būdais pradeda tarpusavyje konkuruoti įrodinėdami, jog jie yra geriausi. Tačiau, kol tėvai kariauja, tarp Leo ir Nikės užsimezga romantinis ryšys. Jaunuoliai nusprendžia pasipriešinti viskam ir atsiduoti savo jausmams, aistrai ir meilei, kuri netikėtai juos aplankė.

Ar jaunuoliams pavyks puoselėti šį gražų jausmą, net jeigu tam priešinasi visas pasaulis, sužinosime jau visai netrukus. Filmo „Mažoji Italija“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 17 dieną.

Režisierius: Donaldas Petrie

Aktoriai: Heyden Christensen („Užpuolikai“, „Šoklys“, „Niujorke, myliu tave“, „Žvaigždžių karai: sitų kerštas“, „Žvaigždžių karai: Klonų ataka“), Emma Roberts („Nerve: drąsos žaidimas“, „Labas, mes Mileriai“, „Šunų viešbutis“, „Pasiutusi mergiotė“), Alyssa Milano („San Francisko raganos“), Danny Aiello („Dviejų per daug“, „Gatavi drabužiai“, „Leonas“), Andrea Martin („Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2“, „Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“), Adam Ferrara ir kt.