N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Tamsiausios galios
Darkest Minds, The (2018)
Žanras: Trileris, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Jennifer Yuh Nelson
Vaidina: Mandy Moore
Kino teatruose nuo: 2018-08-03
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Jauna mergina Rubė net nesitikėjo, kad išgyvens siaubingą marą, kurio metu žuvo 98% pasaulio vaikų... tačiau jai pasisekė.

Visi šie vaikai, kurie išgyveno ligą, itin pasikeitė – įgavo antgamtines galias, kurias galima apibūdinti tik spalvomis: žalieji – super intelektualūs, mėlynieji – telekinetikai, geltonieji kontroliuoja elektrą, oranžiniai – mintis, ir galiausiai, raudonieji – valdo ugnį.

Rubė, nors pati to dar nesuvokia, yra viena iš galingiausių oranžinių žmonių. Patekusi į „Thurmond“ stovyklą, skirtą tokiems „galingiems“ vaikams, Rubė akimirksniu pastebi, kad visi oranžinės kategorijos vaikai vienas po kito dingsta. Bijodama dėl savo ateities mergina nusprendžia meluoti ir apsimesti, kad yra žalia – super intelektuali.

Po siaubingų kančių ištrūkusi iš šios siaubingos vietos, Rubė prisijungia prie pabėgėlių grupės. Netrukus ši naujai susikūrusi šeima supranta, kad pasaulyje, kurį valdo suaugusieji, bėgti nuo pavojaus nepakanka – jie turi panaudoti savo jėgas ir pasipriešinti, kad išliktų. Ir išgelbėtų ne tik save, bet visus pasaulio vaikus..

Režisierės Jennifer Yuh Nelson mokslinės fantastikos trileryje „Tamsiausios galios“ pagrindinius vaidmenis atlieka perspektyvūs jaunieji aktoriai Amandla Stenberg („Man esi vikas“) ir Harris Dickinson („Paplūdimio žiurkės“).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierė: Jennifer Yuh Nelson („Kung Fu Panda“)

Vaidina: Amandla Stenberg, Harris Dickinson, Mandy Moore, Gwendoline Christie, Wallace Langham, Golden Brooks, Mark O‘Brien, Patrick Gibosn.