N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Su meile, Saimonas
Love, Simon (2018)
Žanras: Drama
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Greg Berlanti
Vaidina: Nick Robinson
Kino teatruose nuo: 2018-06-15
Trukmė: 1h 49 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Komiška, nuoširdi ir jaudinanti istorija „Su meile, Saimonas“ pasakoja apie jauno žmogaus pastangas pažinti save ir netikėtai užklupusią meilę.

Jauno žmogaus savęs ieškojimai niekada nebūna lengvi. Ir nors kiekvienas nusipelno gražios meilės istorijos, septyniolikmečio Saimono gyvenimas yra dar sudėtingesnis. Ar bent jau taip atrodo jam.

Niekas, net patys artimiausi draugai ir šeima, nežino, kad jis yra gėjus. Vaikinui ramybės neduoda ir slapta susiršinėjimo simpatija. Jausmai rusena, tačiau apie juos kalbėti nedrąsu. Viskas dar labiau komplikuojasi, kai Saimono meilės laiškas pakliūna į ne tas rankas ir pasipelnyti sumanęs šantažuotojas grasina visą jo gyvenimą apversti aukštyn kojomis.

Bandymas laviruoti tarp sumišusių emocijų ir derybos su šantažuotoju, Saimoną įsuks į juokingų nesusipratimų, baimės ir gyvenimą keičiančių patirčių karuselę.

Filmas sukurtas pagal visame pasaulyje pripažintą Becky Albertalli to paties pavadinimą romaną.

Komiškos, tačiau jaudinančios dramos autorius – režisierius Gregas Berlanti'is („Po vienu stogu“). Filme vaidina Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Miles Heizer, Keiynan Lonsdale, Logan Miller, Jennifer Garner, Josh Duhamel ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Greg Berlanti („Po vienu stogu“)

Vaidina: Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Miles Heizer, Keiynan Lonsdale, Logan Miller, Jennifer Garner, Josh Duhamel, Tony Hale, Tony Hale