N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Senasis Vingis: Aš esu Tonia
Senasis Vingis: I, Tonya (2017)
Žanras: Drama, biografinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Craig Gillespie
Vaidina: Margot Robbie
Kino teatruose nuo: 2018-01-26
Trukmė: 1h 59 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Drama „Aš esu Tonia“ sukurta pagal absurdiškus, tačiau absoliučiai tikrus ir nesenus įvykius. Filme atskleidžiama komiškai dramatiška žymios moters gyvenimo istorija ir vienas skandalingiausių Amerikos puslapių, nustebinęs visą pasaulį. Tai istorija apie viską apakinantį pergalės troškimą ir vieno neteisingo žingsnio įtaką visam likusiam gyvenimui.

Amerikietė Tonia Harding gimė būti žvaigžde. Tuo niekada neabejojo reikli jos mama, tuo galiausiai įtikėjo ir pati mergina. Visai mažytė, ji buvo įkišta į pačiūžas ir pastatyta ant ledo.

Nuo pat mažumės dienas leidusi šaltose ledo arenose, ji užaugo pripratusi prie dėmesio, aplodismentų ir apdovanojimų troškimo. Šį norą itin skatino ir merginos mama – ypatingai reikli, griežta ir valdinga moteris. Vienintelės vertybės, kurių ji mokė Tanią – tai varžytis, kautis ir būti geriausia. Bet kokia kaina.

Tokia Tania ir užaugo – stačiokiška, įžūli ir siekianti pergalės. Pakely dar pasimaišė ne pačios geriausios reputacijos vaikinas, supurtęs jos asmeninį gyvenimą, o galiausiai – netikėta varžovė tapo Tanios nuopuolio priežastimi. Talentingos sportininkės istorija tapo dramatišku detektyvu: ar žmogus galėtų pasielgti nežmogiškai?

Skandalingą dailiojo čiuožimo žvaigždę filme vaidina Margot Robbie, jos vyrą – Sebastian Stan, stačiokę motina – Allison Janney. Filme taip pat vaidina Paul Walter Hauser, Julianne Nicholson, Bobby Cannavale, McKenna Grace ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Craig Gillespie „(Million Dollar Arm“, „The Finest Hours“)

Vaidina: Margot Robbie, Sebastian Stan, Allison Janney, Paul Walter Hauser, Julianne Nicholson, Bobby Cannavale, McKenna Grace