N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kaip išsirinkti vyrą
Home Again (2017)
Žanras: Komedija, romantinė komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-10-13
Trukmė: 1h 37 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Kartais, kai atrodo, kas viskas slysta iš rankų ir blogiau jau nebus... įdomiausia dalis tik prasideda!

Alisa (akt. Reese Witherspoon) žavi vieniša mama. Neseniai išsiskyrusi su vyru, ji nusprendžia versti naują gyvenimo puslapį ir su savo dviem dukterimis grįžti į gimtinę Los Andžele.

Švęsdama savo 40-ąjį gimtadienį, Alisa sutinka tris žavius filmų kūrėjus, kuriems verkiant reikia vietos, kur apsistoti. Įkalbėta savo mamos, moteris laikinai apgyvendina vyrukus savo svečių namelyje, bet situacija pakrypsta netikėta linkme... O dar labiau komplikuojasi, kai staiga tarpduryje išdygsta buvęs vyras (akt. Michael Sheen). Pasirodo, moteriai ir keturiems vyrams vienuose namuose gali būti ankštoka...

Debiutuojanti amerikiečių režisierė Hallie Meyers-Shyer pristato nuotaikingą, šviesią ir šiltą romantinę komediją apie meilę, draugystę ir šeimą, bet svarbiausia – apie vieną didelę gyvenimo pamoką – kai net ir bandymas pradėti viską iš naujo reikalauja patirties.

Modernioje romantinėje komedijoje vaidina žavioji „Oskaro“ laureatė Reese Witherspoon. Taip pat aktoriai Michaelas Sheenas, Pico Alexanderis, Jonas Rudnitsky ir kiti.

Režisierė: Hallie Meyers-Shyer

Vaidina: Reese Witherspoon, Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen, Lake Bell